reklama

Littlebaby

Temat na forum 'Porady prawnika' rozpoczęty przez janusz40, 6 Lipiec 2012.

 1. janusz40

  janusz40

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ponieważ firma littlebaby, w której próbowałem kupić prezent dla mojego dziecka nie wywiązała się ze swoich zobowiązań i nie zwróciła mi dotychczas wpłaconych pieniędzy, prosze o informację - w jaki sposób dochodzić swoich praw. Z tego co poniewczasie przeczytałem na forach - mechanizm działania tej firmy jest prosty - przyjmują pieniądze, nie dotrzymują umowy, oczekiwanie na zwrot pieniędzy jest wyjątkowo długotrwałe i uciążliwe, co im z pewnością poprawia płynność finansową:)
  Jeszcze jedno pytanie - czy istnieje miejsce w sieci, gdzie tego rodzaju nierzetelne firmy są rejestrowane. Na jednym z wątków tego portalu była już dyskusja na temat tej firmy - te same opinie, co moja. Littlebaby wysłało dramatycznego maila oskarżającego niezadowolonych klientów o pomowienia. Mail był skuteczny, bo wątek zamknięto. Myślę, że gdyby mozna było przedstawić swoje zarzuty podpisując je uwiarygodnionymi danymi osobowymi, bardzo by to pomogło w eliminacji z rynku tego rodzaju pasożytów. Czy jest takie miejsce?
   
 2. E. Słotwińska-Rosłanowska

  E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  A ja myślę,że jedynym miejscem gdzie takie zarzuty może Pan sformułować jest sąd lu ew. PIH. Jesli ma Pan zastrzeżenia do działania jakiejkolwiek firmy proszę złożyć skargę do odpowiedniej instytucji. Forum nie jest odpowiednim miejscem na wylewanie żali.
   
 3. reklama
 4. anty_littebaby

  anty_littebaby

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ale ostrzec innych mozna zeby sie nie nabrali na ten "sklep" littlebaby.pl

  To sa oszusci. Przez moje lenistwo (zaufanie) nie sprawdzilem tego sklepu. Potem anulowalem zamowienie po misiacu oczekiwania a tera juz czekam ponad miesiac na zwrot pieniedzy.

  Caly czas twierdza ze pieniadze wyslali.

  LITTLEBABY.pl i FEMINE.pl maja tego samego wlasciciela. Uwazajcie na nich i nic tam nie kupujcie. Poczytajcie opinie w internecie o tym sklepie.

  Jak juz to ten post powinien isc do innego dzialu.


  Sorki za wykopaliska :(
   
  Ostatnia edycja: 4 Maj 2013
 5. mistrzunio

  mistrzunio

  Najlepsze odpowiedzi:
  0

Poleć forum