reklama

Lody???

Temat na forum 'Trzylatki' rozpoczęty przez niteczkaZ, 12 Lipiec 2012.

1. niteczkaZ

niteczkaZ Zaciekawiona BB

Dajecie swoim maluchom lody?? Jeśli tak to jakie? ?
    Te najbardziej kolorowe i fajne dla dzieci są tak naszprycowane chemią, że hej:/ Moja mała nawet nie lubi słodyczy (!) - tylko lody i to jeden smak więc jej pozwalam. Ale się zstanawiam jakie dajecie lody? I w jakich ilościach?

2. Justys84

Justys84 Fanka BB :)

Moj maly nie przepada za lodami ale jak juz ma ochote to smakuja mu najbardziej lody na galki o smaku smerfowym;)) lub na patyku w polewie czekoladowej:)

3. reklama
  4. riolcia

riolcia Fanka BB :)

Nie miej złudzeń, że te mniej kolorowe są lepsze. We wszystkich jest tyle samo dodatków, chyba, że kupujesz ekologiczne. Proponuję sięgnąć po dobre sorbety ale te z owoców np. Grycan, a nie z mrożonych soków. Możesz też robic w domu lody np. w Rossmanie i w Ikea sa pojemniczki do mrożenia z patyczkami. Możesz razem z dzieckiem zmiksować owoce i sorbet gotowy. Mozna tez w domu zrobic lody ze śmietanki bez używania specjalnych maszyn - jak chcesz to później napisze przepis.
    No i lody są całkiem zdrowe bo hartują gardło :)

5. niteczkaZ

O fajny pomysł z tymi sorbetami!Słyszałam pozytywne opinie o Grycanie. Mam tylko nadzieję, że moja mała nie pogardzi takim owocowym sorbetem :p Może na początek zakombiuję je z jej śmietankowymi, bo tylko takie je :)

6. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

daję dziecku lody, uwielbia te na gałki i te z maszyny, smak obojętny, najlepsze smerfowe i czekoladowe.

7. kosek

kosek Gość

Też daje lody. Moja je prawie zawsze zielona budki śmietankowo-malinowy. Sama je lubie

8. ANIA2608

ANIA2608 Szczęśliwa żona i mamusia

Ja też daję dzieciom lody,zazwyczaj śmietankowe lub czekoladowe z automatu.

9. niteczkaZ

I nie obawiacie się tych smerfowych? Bo ja tak - wątpię żeby one maiły cokolwiek wspolnego z naturalnością :| Niebieskie...

10. reklama
  11. riolcia

riolcia Fanka BB :)

Akurat mojego syna nie ciągnie do tych najbardziej kolorowych, ale generalnie mam zasadę, że jak raz na jakiś czas ma ochote na coś "śmieciowego" (wczoraj to była wata cukrowa) to nic mu sie nie stanie. Ważne żeby nie przesadzać z takimi atrakcjami.

12. nixie

nixie Fanka BB :)

ja kupiłam w rossmannie takie pojemniczki z patyczkami 2x 6 i robię takie sorbety ze świeżych owoców a jak nie mam świeżych to miksuje brzoskwinie z puszki i on to uwielbia. Kupnych mu nie daje bo to syf.

Poleć forum