reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lodzianki- czy slyszalyscie o..? bo my bylismy :)/dlugie

Dołączył(a)
8 Marzec 2005
Postów
5
Ostatnio bylismy w zoo i znalezlismy takie oto ogloszenie:

"Jesli Twoje dziecko potrzebuje kontaktu z rowiesnikami, jest ciekawe otaczajacego swiata, lubi "zdobywac przestrzen",
Jezeli chcesz zobaczyc swoje dziecko wsrod rowiesnikow,
Jezeli chcesz porozmawiac na tematy zwiazane z rozwojem dziecka, czy wymienic doswiadczenia z innymi rodzicami,
to taka mozliwosc daje Ci GRUPA RODZINNA.

.....Tu jest kontakt i ceny

a pozniej jeszcze:

mozesz:
- razem z dzeickiem spedzac czas na zabawie
- obserwowac zachowania dziecka w nowych warunkach
- wspoltworzyc atmosfere spotkan z innymi rodzicami i ich dziecmi.
------------------------------------------------------
ja cos takiego znam juz z Niemiec, bo tam pare lat mieszkalam. I tam sprawdza sie to doskonale. Prawde mowiac strasznie sie ciesze, ze ktos wpadl na taki pomysl. A co Wy dziewczyny myslicie o tym? Skorzystalybyscie?

Bylismy tam dzisiaj. Znajduje sie to przy zlobku.
René, moj 18-miesieczny synus, byl zszokowany(pozytywnie). Niestety poczatkowo, wcale go inne dzieci nie zainteresowaly.Porazily go zabawki i muzyka z pianina.Ale z czasem troche sie oswoil. Najszczesliwszy byl w basenie z pilkami. Nie znal tego jeszcze i to byl naprawde hit!
Zlobek jest w trakcie odnowy, wiec srednio to wyglada, ale za to ciocie mile, atmosfera ciepla.
Polecam!!! Bardzo chcialabym spotkac tam wiecej dzieciaczkow z mamusiami :).
Oczywiscie pisze to dla rozpropagowania idei. Pani, ktora to wymyslila twierdzi, ze zajela sie reklama nawet w telewizji, ale ja, poza tym ogloszeniem w zoo, nic nie widzialam.
Podaje telefon do pani:042 651 36 43 od 8:00 do 15:00.
Co myslicie o tym dziewczyny?
 
reklama
Myslimy pozytywnie :)

Ale Junior narazie pływa w basenie ukrytym w moim brzuchu więc na mnie musisz troche zaczekać
 
oj rachelka, to poczekamy poczekamy :laugh: .., a juz myslalam, ze plywa w jakims super lodzkim baseniku. A tak apropo plywania - jest w ogole w Lodzi jakis basen dla maluszkow?
 
Są nawet kursy pływania dla niemowlaków :)
Stacja Nowa Gdynia organizuje te kursy. Z tego co wiem wymagane są kąpieluszki - pampersy do pływania ale one są do kupienia w mieście (tylko nie wiem gdzie bo to koleżanka kupowała jak ja byłam totalnie niezainteresowana tematami dziecięcymi)
Stacja Nowa Gdynia ma baseny z ozonowaną wodą i wybieram się tam w najbliższym czasie bo wreszcie udało mi się kupić kostium kąpielowy dla wieloryba :)
 
Do góry