reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łojotokowe zapalenie skóry

Dołączył(a)
5 Luty 2020
Postów
10
Dziewczyny witajcie.
Mam pytanie odnośnie łojotokowego zapalenia skóry? Czy miała któras z Was w ciąży? Wiecie czy da się to wyleczyć domowymi sposobami czy konieczna wizyta u dermatologa , czy on w ogóle coś pomoże w takiej sytuacji . Pozdrawiam
 
reklama
A skąd taka diagnoza? Miałaś już wcześniej? Moim zdaniem powinnaś udać się do dermatologa, ale to mogą być po prostu zmiany hormonalne i można tylko wyeliminowywać skutki, a nie przyczyny.
 
Co roku zimą mam na brodzie ale mniejsza plamę i sama znika po krótkim czasie. tym razem zmiany rozeszły się po całej brodzie , koło płatów nosowych i jest luszczaca sie skora kolo brwi od ok 3 miesięcy. Nie byłam u dermatologa .. te same zmiany przy lojotokowym zapaleniu widzę na necie i stad moja diagniza .
 
Dermatologa mam dopiero w przyszłym tyg, pytam o opinie bo nie chce żeby się rozeszły plamy dalej Może są jakieś sposoby które nie zaszkodza A.moga pomóc
 
Na własną rękę nie rób za dużo. Poczekaj do wizyty. Jest trochę kosmetyków na takie schorzenie, ale nie będę teraz nic polecać, bo nie wiem czy można je stosować w ciąży.
 
Do góry