reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lojtokowe zapalenie skory

Dołączył(a)
16 Lipiec 2019
Postów
1
Witam mam problem z lojtokowym zapaleniem skory jak o nia dbac
 

Załączniki

  • IMG_20190715_090426_1.jpg
    IMG_20190715_090426_1.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 227
reklama
Rozwiązanie
U
Na szczęście moja córka ma tylko na głowie ale ciężko się tego pozbyć bo co chwilę wraca. Maści żadnych nie ma przepisanych tylko szampony. Lekarze również mi mówią że nie ma co się zamartwiać bo to przejściowe i przy codziennej pielęgnacji wkońcu zejdzie ma stałe
Chyba dorośli z ŁZS maja gorzej. No cóż pozostaje nam tylko czekać.. nam poleciła dermatolog na takie zmiany żółte tez jak cos wyskoczy na główce BIODERMA ABC DERM PERI-ORAL. Użyliśmy dwa razy na jakies pojedyncze zmiany na główce i juz widzę efekt. Produkt bez recepty, do pielegnacji. Nie gwarantuje, ze u Twojej Córki pomoże, ale moze warto spróbować :).
Na szczęście moja córka ma tylko na głowie ale ciężko się tego pozbyć bo co chwilę wraca. Maści żadnych nie ma przepisanych tylko szampony. Lekarze również mi mówią że nie ma co się zamartwiać bo to przejściowe i przy codziennej pielęgnacji wkońcu zejdzie ma stałe
Chyba dorośli z ŁZS maja gorzej. No cóż pozostaje nam tylko czekać.. nam poleciła dermatolog na takie zmiany żółte tez jak cos wyskoczy na główce BIODERMA ABC DERM PERI-ORAL. Użyliśmy dwa razy na jakies pojedyncze zmiany na główce i juz widzę efekt. Produkt bez recepty, do pielegnacji. Nie gwarantuje, ze u Twojej Córki pomoże, ale moze warto spróbować :).
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry