reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lokal na chrzciny w Częstochowie.

Karolina&Zosia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Sierpień 2018
Postów
226
Hej dziewczyny, tak jak w temacie. Bardzo proszę mamuśki z Częstochowy o podsunięcie jakiegoś miejsca na urządzenie chrzcin. W 2018 robiliśmy chrzciny córki w Maladze na Promenadzie i było bardzo fajnie, tylko ostatnio natknęłam sie na ogłoszenie o wystawieniu lokalu na sprzedaż i nie wiem czy jeszcze działają. W każdym razie będę bardzo wdzięczna, za Wasze propozycje.
 
reklama
Hej dziewczyny, tak jak w temacie. Bardzo proszę mamuśki z Częstochowy o podsunięcie jakiegoś miejsca na urządzenie chrzcin. W 2018 robiliśmy chrzciny córki w Maladze na Promenadzie i było bardzo fajnie, tylko ostatnio natknęłam sie na ogłoszenie o wystawieniu lokalu na sprzedaż i nie wiem czy jeszcze działają. W każdym razie będę bardzo wdzięczna, za Wasze propozycje
Z tego co wiem to Malaga caly czas dziala. Bykam tam ok 3 tygodnie temu na stypie. Rozmawialam z wlascicielką , tez o chrzcinach i nic nie mowila ze mają plany zamknąć
 
Z tego co wiem to Malaga caly czas dziala. Bylam tam ok 3 tygodnie temu na stypie. Rozmawialam z wlascicielką tez o chrzcinach i nic nie mowila ze mają plany zamknąć.
 
No to super informacja:) bardzo dziękuję. Byliśmy bardzo zadowoleni z chrzcin córki. Czyli mogę wnioskować, że byłaś zadowolona z jedzenia i organizacji teraz?
 
No to super informacja:) bardzo dziękuję. Byliśmy bardzo zadowoleni z chrzcin córki. Czyli mogę wnioskować, że byłaś zadowolona z jedzenia i organizacji teraz?
Bylam. Takie domowe jedzenie, smaczne, nikomu nie braklo :) Dlatego właśnie zaczelam sie zastanawiac nad zrobieniem tam chrzcin.
 
Załatwiliśmy w sobotę:) od 2018 roki właściciele Ci sami więc się ponownie zdecydowalismy:) Bardzo Ci dziękuję, za to, że się odezwałaś. Na marginesie, mają pyszny i śliczny tort, a to śledzie są wspominane przez rodzinę do tej pory:)
 
Załatwiliśmy w sobotę:) od 2018 roki właściciele Ci sami więc się ponownie zdecydowalismy:) Bardzo Ci dziękuję, za to, że się odezwałaś. Na marginesie, mają pyszny i śliczny tort, a to śledzie są wspominane przez rodzinę do tej pory:)
Sledzi akurat nie jadłam :) Robią tez torty? To nawet nie wiedzialam. Pewnie tez niedlugo bede tam jechac, chcemy w kwietniu chrzcic. A moge zapytac ile od osoby placisz?
 
No tort mają pyszny:) od osoby wychodzi coś w okolicach 150zł i można sobie mieszać dania z 4 różnych menu. My mamy klepnięte na 24 kwietnia I nie wiem, czy to nie był jedyny wolny termin, ale może być tak, że się spotkamy:) Jak córka miała chrzciny, to obok również była impreza:)
 
reklama
reklama
Do góry