reklama

Lokówka.

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez Belinea, 19 Grudzień 2012.

1. Belinea

Belinea Fanka BB :)

Witam ;)

Jak nazwa tematu wskazuje, chciałabym zapytać Was drogie Panie o to czy używanie i jakiej lokówki ? Możecie coś polecić?

Konkretniej chodzi mi o coś w tym stylu :

lokowka-philips-hp-4684.jpg
    Mam włosy do ramion więc chciałabym, żeby loki nie były zbyt duże, czyli średnica również.

Coś polecacie?

Pozdrawiam!

2. nati2116

nati2116 Szczęśliwa mamusia:)

Ja mam taką i ją bardzo polecam.Loczki są super Lokówka wielofunkcyjna Philips HP4698/22 13-elem. (2863874031) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

3. reklama
  4. pieszczoszka1988

pieszczoszka1988 Jestem mamusią

ja kręcę włosy prostownicą :) też dobry sposób :)

5. Belinea

Belinea Fanka BB :)

Też próbowałam prostownicą, ale nie wychodzi mi :D

6. kusmir

kusmir Fanka BB :)

prostownicą to chyba tylko fryzjer potrafi...ja już próbowałam wielokrotnie i nic z tego :( do tego trzeba miec jakieś niesamowite zdolności manualne...lokówka jednak do kręcenia dużo lepsza

7. luna89

luna89 Fanka BB :)

Nie słyszałam nigdy o kręceniu włosów prostownicą i jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić, ale podziwiam tych, którym się to udaje :). Ja umiem nią tylko prostować ;)

8. Szmaragd

Szmaragd Początkująca w BB

Jakie są najlepsze lokówki? Po prostu te, które Tobie najbardziej będą odpowiadały. Skoro podałaś już jeden przykład, to potraktuję go jak pewną wskazówkę. Moim zdaniem teraz wystarczy poszukać podobnego urządzenia tylko lepiej doposażonego, czyli nowszego. Przez porównanie na pewno wybrać będzie najłatwiej, bo już wiesz, co Ci się podobało, a co nie.

9. kraf123

kraf123 Początkująca w BB

Gorzej jak ktoś jest w tych kwestiach zielony jak szpinak ;)

10. reklama
  11. kika1985

kika1985 Zaciekawiona BB

A ja najbardziej lubię tradycyjne wałki, nie niszą włosów, wszystkie loki są równe (równie dobrze skręcone), i nie muszę kłaść lakieru, aby "zachować" fryzurę na dłużej

12. Skodzia

Skodzia Fanka BB :)

Ja uzywam stozkowej remingtona, tylko ten brak klamry jest troche uciazliwy, ale efekt super ;-)

Poleć forum