)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lot samolotem

Natalia1208

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny

Jestem obecnie w 30 tygodniu ciazy, mieszkam w UK ale wracam do Polski na stałe za dwa tygodnie. Moja ciąża przebiega prawidłowo. Jedyną rzeczą, która spędza mi sen z powiek jest lot samolotem. Obawiam się chociaż leciałam już w 22 tygodniu i wszystko było ok. Czy latalyscie w ciąży? Wiem że kobiety Lataja nawet na wakacje i się nie przejmuja. Położną sama zaproponowała że wypisze mi pozwolenie na lot ale jakoś martwię się o moja córeczkę.

reklama

jasani

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Dziecku nic nie będzie, ale sprawdź regulamin linii lotniczych. Zazwyczaj nie wpuszczają na pokład kobiet od 34 tc, więc Ty już będziesz prawie na granicy.

Zuzanna1234

Rozwiązania
1
Ja leciałam w 25 i wracałam 27 tc i ta linia wpuszczała do 27 tc. Miałam zaświadczenie i luźne ciuchy, ze brzuszka nie było widać wiec nikt mi uwagi nie zwrócił, nikt nawet nie wiedział. Napewno musisz mieć zaświadczenie, plus zależy jaka linia, bo maja swoje procedury. A No i jeżeli masz duży brzuch to mogą cię nie wpuścić na pokład mimo zakupionego biletu i regulaminu.

Natalia1208

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Naczytalam się że różnica ciśnienia może jakoś wpłynąć uszkodzenie łożyska czy coś takiego...Ale w sumie nie mam nadciśnienia ani żadnych komplikacji

Natalia1208

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Mam mały brzuszek, Wizzair pozwala latać do 34 tyg, ja będę w 32 j muszę mieć zaświadczenie, które wyda mi położną na kolejnej wizycie

Loli05

Rozwiązania
3
Do mnie do Uk kolezanka przyleciala chyba w 31 tyg.Byla 3 dni i powrot znow 2 godziny samolotem.nic sie nie skarzyla,dziecko przenosila jeszcze tydzien po terminie,ma zdrowa dziewczynke.

reklama

DarkAsterR

Rozwiązania
2
Jeśli ciąża przebiega bez komplikacji to można latać do wtedy, do kiedy zezwala regulamin linii lotniczych.
Krzywdy dziecku nie zrobisz, musisz tylko się oszczędzać i nie przeforsowywac. To tylko dwie godziny z hakiem nic złego się nie stanie.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry