reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lot samolotem

Natalia1208

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Styczeń 2019
Postów
332
Hej dziewczyny

Jestem obecnie w 30 tygodniu ciazy, mieszkam w UK ale wracam do Polski na stałe za dwa tygodnie. Moja ciąża przebiega prawidłowo. Jedyną rzeczą, która spędza mi sen z powiek jest lot samolotem. Obawiam się chociaż leciałam już w 22 tygodniu i wszystko było ok. Czy latalyscie w ciąży? Wiem że kobiety Lataja nawet na wakacje i się nie przejmuja. Położną sama zaproponowała że wypisze mi pozwolenie na lot ale jakoś martwię się o moja córeczkę.
 
reklama
Rozwiązanie
Poce sie jak mops. Masakra ile musimy sie nameczyc zebyc miec upragnionego dzidziusia. Do tego skurcze lydek, ciezki brzuch. Zmeczenie i inne dolegliwosci.
reklama
Co ciekawe to jest wlasciciel klinik Invicta z tutulem profesora. Tu sie skonczylo licznymi pismami od Rzecznika Praw Pacjenta. to znaczy prawnika ktory sie ta sprawa zajmowal. Polecil zaczac od napisania bezposredniodo Invicty z prosba by mi przyslali moje usg wraz z opisem o uszkodzonych jajnikach. Invicta nie odpisala. I wtedy prawnik bezposrednio napiswal do Invicty z nakazem wydana mi mojej dokumentacjiu medycznej czyli tego usg. Invicta napisala ze to bylo usg podgladowe i nie maja zdjec. W koncu wyslali mi kartke zapisana malenkim druczkiem na ktorej pisalo ze moge miec obnizona rezerwe wskutek operacji. Na to napisalam do prawnika ze nadal mi nie wydali mojego usg i wyslalam mu to co przyslali. Wowczas Rzecznik powiadomil o przestepstwie Wojewode Pomorskiego i dyrektora pomorskiego NFZ, bo ten dran tam przynalezy. Bo niewydanie pacjentowi dokumentacji jest przespstwem. Wiem ze klinika miala problemy bo dopatrzono sie licznych nieprawidlowosci. Ale moja sprawe w koncu umorzono, jakos sie ten dran wykapal. Bo bylo to slowo przeciwko slowu, nie bylo swiadkow. Jednak mial powazne problemy. Ja oczywiscie zadnego usg nigdy nie dostalam. Rzecznik stwierdzil naruszenie moich praw pacjenta poprzez niewydanie mi mojej dokumentacji medycznej. Ale zadnego odszkodowania nie dostalam.
Mysicie ze z ta sprawa jeszcze da sie cos zrobic?
 
Ostatnia edycja:
Ja się niemiłosiernie pocę od tygodnia. Nie mogę nic zrobić żeby się ze mnie nie lało. Wystarczy, ze siedzę na kanapie i ze mnie spływa. A temperatury mam łagodne między 19-20 stopni. Żadne tropiki. Tez jestem wkurzona bo jednak w domu trzeba porobić a ja nie daje rady. Ale zostało jeszcze tylko 12 tygodni jakos dam radę.
Tez mam problem z wypróżnieniem, tym się charakteryzuje trzeci trymestr. Jelita się tez przesuwają, próbują znaleźć sobie miejsce i zwolnić przestrzeń dla powiększającego się brzucha a ich praca nie jest taka jak powinna. Możesz jeść owoce? Może to ci pomoże?
Co do poduszki to jedyne w czym może pomoc to w zwiększeniu twojego komfortu w nocy. Dziecku ona nic dodatkowego nie daje. Mnie akurat ona komfortu nie powiększyła a do karmienia używałam takiej innej mniejszej. Takiej jak ta poniżej. Świetna jest.

Zobacz załącznik 999587
Pisalas o potach. I mnie dopadly, od okolo niedzieli strasznie sie poce. To normalny objaw? Jak sobie z tym radzisz? Caly czas nie mialam potow a od niedzieli oblewa mnie ciagle goraco, z czego sie to bierze?
 
Poce sie jak mops. Masakra ile musimy sie nameczyc zebyc miec upragnionego dzidziusia. Do tego skurcze lydek, ciezki brzuch. Zmeczenie i inne dolegliwosci.
 
Rozwiązanie
Do góry