reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lot samolotem

Natalia1208

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Styczeń 2019
Postów
332
Hej dziewczyny

Jestem obecnie w 30 tygodniu ciazy, mieszkam w UK ale wracam do Polski na stałe za dwa tygodnie. Moja ciąża przebiega prawidłowo. Jedyną rzeczą, która spędza mi sen z powiek jest lot samolotem. Obawiam się chociaż leciałam już w 22 tygodniu i wszystko było ok. Czy latalyscie w ciąży? Wiem że kobiety Lataja nawet na wakacje i się nie przejmuja. Położną sama zaproponowała że wypisze mi pozwolenie na lot ale jakoś martwię się o moja córeczkę.
 
reklama
Rozwiązanie
Poce sie jak mops. Masakra ile musimy sie nameczyc zebyc miec upragnionego dzidziusia. Do tego skurcze lydek, ciezki brzuch. Zmeczenie i inne dolegliwosci.
Dziecku nic nie będzie, ale sprawdź regulamin linii lotniczych. Zazwyczaj nie wpuszczają na pokład kobiet od 34 tc, więc Ty już będziesz prawie na granicy.
 
Ja leciałam w 25 i wracałam 27 tc i ta linia wpuszczała do 27 tc. Miałam zaświadczenie i luźne ciuchy, ze brzuszka nie było widać wiec nikt mi uwagi nie zwrócił, nikt nawet nie wiedział. Napewno musisz mieć zaświadczenie, plus zależy jaka linia, bo maja swoje procedury. A No i jeżeli masz duży brzuch to mogą cię nie wpuścić na pokład mimo zakupionego biletu i regulaminu.
 
reklama
Do mnie do Uk kolezanka przyleciala chyba w 31 tyg.Byla 3 dni i powrot znow 2 godziny samolotem.nic sie nie skarzyla,dziecko przenosila jeszcze tydzien po terminie,ma zdrowa dziewczynke.
 
reklama
Jeśli ciąża przebiega bez komplikacji to można latać do wtedy, do kiedy zezwala regulamin linii lotniczych.
Krzywdy dziecku nie zrobisz, musisz tylko się oszczędzać i nie przeforsowywac. To tylko dwie godziny z hakiem nic złego się nie stanie.
 
Do góry