reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lot z dwójka (lub wiecej) dzieci :)

asiuasiu1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Styczeń 2010
Postów
459
Miasto
Irlandia/cork
czesc :) chcialam sie dowiedziec jak wyglada lot 2 dzieci i jeden dorosly czy w ogole jest mozliwy :) nie potrafie znalezc informacji na ten temat moze ktos moze sie wypowiedziec na ten temat pozdrawiam asia
 
reklama
Jest mozliwy :-) ja lecialam z dwiema corkami w zeszlym roku koniec padziernika poczatek listopada wracalam strasza (3lata,2 miesiace) miala zajecie bo zadbalam o to aby jej sie nie nudzilo czyli jakie kolorowanki kredki itp zdrzemnela sie troche takze bylo ok a mlodsza (ponad 5 miesiecy miala wtedy) podroz praktycznie przespala moge Ci doradzic fajnie jest miec nosidelko gdzie mlodsze dziecko masz przy sobie mnie sie przydalo w kraju jak wysiadalam z samolotu poniewaz wozek dopiero odebralam w tym miejscu gdzie torby takze mialam spory kawalek aby dojsc do tego miejsca nie wiem do jakiego miasta latasz ja latam do Warszawy
procz bagazu glownego 20kg mialam jeszcze spacerowke , te nosidelko o ktorym pisalalm wczesniej,bagaz podreczny
wiesz roznie to jest czasmi sie zdarza ze sa zyczliwi ludzie i moze ktos Ci pomoc mi pomogl chlopak z bagazem glownym bo byl ciezki a jak wrcalam w Irl niestety zdana bylam na siebie ale dalam rade niedlugo tez bede leciala z dziewczynkami znowu takze ja jestem wprawiona ze tak powiem :-)Powodzenia
 
To tak jak u mnie pierwszy lot z dwojka byl jak kacper 5lat nikus 2 miesiace super bylo dalam rade chociaz zycie utrudnia to ze nie oddadza ci wozka przy samolocie tylko trzeba kawalek isc,wtedy bylo lzej bo i nikus byl lzejszy:)lece teraz za dwa tyg i mam 2 glowne bagaze ale co tam jak kazda matka polka dam rade:)
Acha asiuasiu1 jeden dorosly przypada na 1infanta,czyli nie moze leciec wiecej niemowlakow z jednym doroslym.:)
 
Ostatnia edycja:
dzieki dziewczyny za odpowiedz z corka latam caly czas ale zastanawialam sie wlasnie jak to jest jak ma sie np 2 latka i niemowle czy mozna z dwojka bo 2 latek to juz nie infant dzieki za odpowiedz bo na stornach lini lotniczych nie jest to jakos tak precyzyjnie napisane
 
Do góry