reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lovi ?

W

wikila

Gość
Cześć dziewczyny,
Mam problem :-(
Moja siostra niedługo musi wrócić do pracy i zostawić naszego kochanego bobasa w domu z naszą mamą tj. babcią :-D Przez cały okres od narodzin Mateuszka do dziś karmiła piersią... i tu się robi ogromny problem, bo Mati nie chce jeść z butelki :baffled:... żadnej !
Kupowałyśmy już Canpol , Nuk, Tommee Tippee, Avent i nic :baffled: wypluwa smoka, napręża się i zaczyna płakać :hmm:
Ostatnio widziałam w internecie taki nowe butelki z Canpol babies "Lovi". Czy któraś z Was może już używała i wie czy maluszki radzą sobie z jedzeniem z tej butelki ? Nie chcemy kupować butelki w ciemno, bo już trochę pieniążków na to poszło a ta jest w strefie cenowej Avent.
Tam jest opisane, że smoczki są miękkie i wydłużają sie tak jak sutek, to prawda ?

Pomóżcie proszę, bo już nie wiemy co robić :baffled:
 
reklama
Znaczy co jest podobne ? smoczek czy butelka ? Używałaś ich może ?
Czy ten smoczek jest naprawde taki super mięciutki i rozciągliwy ?
 
Opis jest fajny i wygląda ładnie, ale niestety nie ma żadnych komentarzy mam które jej uzywały :(
 
witam wszystkie mamunie i tatusiów,

sam jestem tatą i znam problelm z butelką serio serio :tak:
moja żona wróciła do pracy i trzeba było się przestawić z cycuszka na smoczek i butlę, no bo jak inaczej... i teraz jamam swoj poligon butelkowy :-D
wczesniej mielismy aventa ale jak moja żoncia zobaczyła te nowe LOVI, to sie zaxhwycila, bo faktycznie niezly wyglad maja. a junior jedzie z tej butli jak nigdy:-)
i rzeczywiście jest rozciągliwy i taki inny ale przeciez najwazniejsze itak jest to, że działa!
wiec polecam, jesli kto pyta.
pozzzzzzzzzzzzzdro
 
Kupiłyśmy butle LOVI 250 ml ...
Dzieczyny to jest cudo :tak:
Matuszek przyssał się do butelki i jje tak, że aż miło patrzeć ! Nie ma żadnego płaczu, nerw i krzyków przy podawaniu butli ! prawie widać jak się w czasie jedzenia uśmiecha :-D
I ten smoczek dynamiczny, NAPRAWDĘ SIĘ ROZCIĄGA jak sutek matki, zależnie od rytmu ssania :laugh2:
Siosta zachęcona takim efektem kupiła sobie też laktator silikonowy LOVI ... i kolejny strzał w 10 :-) z tego co mówi to poprzedni który miała Aventu, to przy tym blednie :no:
Ten lovi ma super siłę ssania, pięknie ściaga mleczko, masuje pierś, łatwo go umyć i pięknie się odpowietrza :happy2: A cena też przystępna, bo 75 zł :happy:

Jesteśmy pod wrażeniem !
 
OMIJAJCIE Z DALEKA LAKTATORY LOVI SENSO. DZIS ODEBRALAM GO Z GWARANCJI I JUZ SIE POPSUL...!!ZASYSAŁ SIE I PRZECIEKAŁ, Z ZASYSANIEM WYMIENILI TYLKO USZCZELKE A TO ZE PRZECIEKA TO JUZ NIE CHCIELI TEGO UWZGLĘDNIC...!! DAŁAM ZA GÓW*O 160 ZL. OMIJAC Z DALEKA!!!!!!:no::no::no::no:
 
Ostatnia edycja:
butelka lovi tez do bani,zasysa sie po paru łykach,smoczek super ale tylko do butelki dr browns wtedy wcale sie nie zasysa
 
reklama
OMIJAJCIE Z DALEKA LAKTATORY LOVI SENSO. DZIS ODEBRALAM GO Z GWARANCJI I JUZ SIE POPSUL...!!ZASYSAŁ SIE I PRZECIEKAŁ, Z ZASYSANIEM WYMIENILI TYLKO USZCZELKE A TO ZE PRZECIEKA TO JUZ NIE CHCIELI TEGO UWZGLĘDNIC...!! DAŁAM ZA GÓW*O 160 ZL. OMIJAC Z DALEKA!!!!!!:no::no::no::no:

Ja miałam to samo.Przeciekał,zacinał się przez felerną uszczelkę a w końcu coś tam pękło w tej dźwigni i poszłam reklamować. Powiedzieli mi że jest 14 dni na naprawę czy tam wymianę. rozumiem że to są ustawowe 2 tygodnie ale bez przesady!!! a co ja zrobię przez 2 tygodnie?? mam dziecka nie karmić??? porażka kompletna. poza tym wydaje mi sie ze ten laktator jakoś słabo/wolno ściągą. słowem: BEZNADZIEJA
 
Do góry