reklama

Łowicz 2007 :-)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2006r.' rozpoczęty przez aga_sto, 12 Lipiec 2007.

1. aga_sto

aga_sto Fanka BB :)

Rozpoczynam nowy wątek dla chetnych do spotkania w lipcu/sierpniu 2006 na Ziemii Łowickiej. Wdaje mi się, że jest to ułatwienie w znalezieniu wszystkich aktualnych informacji w jednym miejscu. Pozdrawiam Was i mam nadzieje, że nam się uda!

2. aga_sto

Proponowany wstepny termin - 28 lipiec.

U mnie wyklucza on spotkanie sie przywozac na miejsce mojego meza.
    Czy spotykamy sie z mezami???
    Jezeli tak to chyba zla date zaproponowalam, bo w lipcu to wykluczone.
    Wiec odpowiedzcie czy same, czy ciagniemy ogony:-p

Padi, ja jade autobusem lub pociagiem.

3. reklama
  4. aga_sto

Jeszcze jedno.
    Jezeli mielibysmy spotkac sie z mezami, to chyba nie wypada zarac mojego...:szok:
    wowczas proponuje 3-4 sierpnia. pewnie 3 bedzie trudniej ze wzgledu na prace co poniektorych.

co do atrakcji w lowiczu, to sam lowicz ma jak mowilam muzeum ze skansenem.
    poza tym mozemy usiac sobie na rynku w jakiejs kawiarni, albo dopytac sie mieszkajacych tam ludzi o mily plac zabaw. miasteczko jest mele, wiec duzo sie przemieszczac nie trzeba.
    inny wariant (dla nie troche skaplikowany jezeli przyjade pociagiem lub autobustem, nie wiem na razie w ogole czy tam jakos dojade) to Arkadia za Lowiczem.
    Przepiekne miejsce. Park XVIII- wieczny, zalozony przez Radziwillow. Wielki grod z wieloma rzymskimi (specjalnie)zrujnowanymi swiatyniami. Tam tez oraz w Oporowie kolo Kutna krecili Akademie Pana Kleksa!

To myslcie panie i piszcie. organizacja spotkania kilku osob to przerazajaca rzeczy, w dwie osoby trudno jest sie umowic, a w kilka...
    mam jednak nadzadzieje, ze sie uda. Jezeli tak, to mozemy nastepnym razem popracowac nad ogolnoposkim spotkaniem stycznowek, hehehehe

5. aga_sto

6. padiqq

padiqq styczeń`06 październik`07

Ja niestety w Łowiczu jeszcze nie byłam i nie znam tej miejscowości. Co do 28 lipca to mnie niestety ta data nie pasuje , mężuś ma dyżur a jestem od niego zależna w kwestii transportowej. Ja mogę 21-22, 29 lipca. Chyba żeby nas siostra mojego męża zawiozła , no ale to jeszcze zobaczymy.
    Co do terminów sierpniowych nie mogę się wypowiedzieć , bo nie znam grafiku męża.
    Ja z uwagi na swój stan błogosławiony nie podejmę się podróży autobusem czy pociągiem także będę uzależniona albo od męża albo jego siostry. Piątek odpada , bo i jedno i drugie w piątki pracuje.
    Jeśli zdecydujecie się na opcję bez mężów to najwyżej mój się oddali po angielsku i nie będzie nam przeszkadzał .

Arkadia super, ale to pomysł chyba tylko na pogodny dzień, nie wiem jak to wygląda w przypadku Łowicza. Mam oczywiście nadzieję ,ze w dniu spotkania będzie przepiękne słonko, ale wiadomo ,że to może zostać tylko życzeniem.

Trudno będzie się dogadać, ale my nie damy rady???:-)

7. aga_sto

ja sie tez caly czas zastanawiam czy ten lowicz to dobry pomysl. hmmm

to mial byc taki punkt laczacy warszawe z lodzia, ale troche dziura jakby mialo padac...
    nie wiem jak atrakcyjne byloby dla was kutno, bo tu przynajmniej znam kazdy kamien. ja nie mam problemu z jazda gdzies, choc bede jechac autobusem lub pociagiem - po prostu nie mam innego wyjscia.
    padi, ciebie rozumiem absolutnie, ze chcesz jechac samochodem.

co myslicie o zmianie lokacji? tu nie chodzi o wygodnictwo, bo i warszawa i lodz wchodza dla mnie w rachube.
    mysle, ze lowicz to jednak tylko na ladna pogode...
    juz sama nie wiem. mieszam i mieszam.:sorry:

8. Igi

Igi Styczniowe mamy'06

Ja bym wolała Łowicz...troche mam bliżej niz do kutna.
    Ale moze byc i kutno.
    Na 4 sierpnia jestem jak najbardziej za! I mysle ze bez mezów!!! Przynajmniej ja bez swojego:-D:-D

Ale za to ja moge sie zgrac z Sylwia i przyjechac np jednym samochodem:tak:Oczywiscie jesli Sylwia jest za....:cool2:

9. padiqq

padiqq styczeń`06 październik`07

Jak dla mnie to może być też Kutno. Dla Agi jako dla pozbawionej środka lokomocji w postaci samochodu napewno byłoby to duże udogodnienie. A my będziemy mieć super przewodnika w jej osobie. Tylko pamiętajcie ,że ja na dłuższe wycieczki się nie nadaję.

10. reklama
  11. aga_sto

dzieki dziewczyny, ze idziecie mi na reke. rzeczywiscie to dla mnie najprostrze, bez samochodu.
    na reke jest tez, ze kutno, bo wiem gdzie sa najlepsze "locations" i do tego czasu wyczaje najlepsze pobliskie place zabaw, bo jest isch sporo.

padiqq, ja nie mam nic przeciwko, zeby twoj maz robil za rodzynka ;-)
    przystojny jest, wyglada milo, wiec nas moze troche poadorowac ;-)
    a kto wie, jak moj przyjedzie moze sobie jakas pogaduche z wami po niemiecku/angielsku utnie. w kazdym razie 4 pewnie juz bedzie - jezeli bedzie, i chetnie poznal by synowa (zuzanne):tak:
    ale mezowie nie obowiazkowi. i tak my sie rozgadamy na maxa:-), a panowie jak zwykle do ozdoby.

kurcze, ale sie ciesze!

12. SylwiaZ

SylwiaZ Styczniowe mamy'06

CZeś Laski, człowiek dzień nie zagląda na forum i proszę co się wyprawia.
    Aga, mi chyba Łowicz też bardziej odpowiada.
    Justyna, jesli będziesz kierownicą, to jadę z Tobą. Z naszym wozem awaria na całej linii.
    Pozdrawiam kochane i mam nadzieję, że wreszcie się spotkamy

Poleć forum