reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łowicz 2007 :-)

hmmm, sama zaczelam z tym lowiczem a teraz sama nie wiem.
sprawdzialam pks, mam dwa autobusy... wszystkie trzy przed poludniem.
i jeden autobus powrotny:szok::szok::szok:
pociagiem bez meza nie pojade, bo stacja to jeden wielki most ze olbrzymia iloscia schodow. z dzieckiem i wozkiem nie ryzykuje.
trudno mi sie w takim razie zachwycac. sorry. ale namacilam.
 
reklama
sylwia, nie zapominaj, ze ja zaproponowalam lowicz.
przeciez moglam kutno.
zobacz sama:
http://www.kutno.net.pl/index.php?strona=pks
dwa autobusy do lowicza i jeden sie w lowiczu zatrzymuje.
niestety tak jest. a ja nie mam samochodu... tzn. mam ale tu i popsuty:wściekła/y:
zreszta i tak nim nie jezdze tylko maz, a teraz nikt. dupa.

lowicz to nie jest mus. ja sie mialam spotkac z padiqq i tak myslalam, ze lodz i warszawa w zasadzie kolo siebie, a kutno zaraz tuz tuz. chcialam kompromisu dla nas wszystkich i tak wyszedl lowicz. niestety okazalo sie, ze to wlasnie dla mnie najtrudniej tam dobic z dzieckiem.
bylo by milo, ale nie bedzie sprawdzana listy obecnosci ;-).
 
Ej w zasadzie moze byc i kutno....to różnica okolo 50 km od łowicza.
Sylwia dopasujemy sie! Ja mam furke i moge byc kierownica, tylko fajnie jakbys sie najpierw mogla jakos teleportowac do mnie:tak:
 
do kutna jest z waszawy 100km.
z lodzi chyba 60km. nie pamietam dokladnie.

fajnie by bylo.:tak:
ja od przyszlego tygodnia bede badac teren co nowego dobrego pojawilo sie w kutnie. juz pol roku tam nie bylam, az trudno mi w to uwierzyc, tak ten czas szybko leci.

kutno
IMGYAcIp5.jpg


IMGV4d2Xx.jpg


IMGLrgaCP.jpg
 
reklama
Ja jeszcze nie mogę się wypowiedzieć czy ten termin będzie oki , bo nie znam grafiku męża na sierpień. Jak tylko będzie dam znać.:-)
 
reklama
Do góry