reklama

łóżeczka dla chlopców i dziewczynek.Propozycje:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2015' rozpoczęty przez busia81, 20 Kwiecień 2015.

1. busia81

busia81 Zaangażowana w BB

Jest już temat wyprawek dla naszych maluchów, wózków, postanowiłam założyć temat materacyka do łóżeczka, jak byście przyszłe mamy poleciły?

2. elusia84

elusia84 Fanka BB :)

Gryka- kokos, przy pierwszym dziecku się sprawdził, teraz też kupię ponownie.:tak:

3. reklama
  4. evvula

evvula Fanka BB :)

Osiem lat temu mieliśmy gryka kokos - sprawdził się, a teraz nie wiem, czy coś się zmieniło w kwestii materacy, nie interesowałam sie jeszcze ale chętnie posłucham.

5. xmamuska

xmamuska Mamusia Sandruni i Julci

Ja również miałam gryka kokos i taki też zamierzam kupić teraz :)

6. busia81

Widzę,że wygrywa materac gryka kokos dzięki bardzo za rozjasnienie tej sprawy :)

7. kamila1983

kamila1983 Fanka BB :)

Za pierwszym i drugim razem mieliśmy kokos z gryką sprawdził się ale teraz zastanawiam sie na takim Materac 60x120 GOLD F85 WellPur | JYSK
    mam poduszke z tej serii bo jestem uczulona na roztocza a w niej nie zyją takie stwory do tego materiał i wogóle pianka cudownie dostosowuje sie do kształtu viała jest mega wygodnie, cena jest zadziwiajaco niska.

8. malinka89

malinka89 Fanka BB :)

ja się waham pomiędzy kokos-gryka a tym termoaktywnym... pewno bliżej wakacji zasiądę ponownie do tego tematu :)

9. AnnieTess

AnnieTess Fanka BB :)

Hania śpi na takim:
    Lateks-Pianka-Gryka PRESTIGE Line
    Jesteśmy z niego zadowoleni i pewnie taki sam kupimy drugiemu dziecku (uważam, że tak jak buty, materac każdy musi mieć swój nowy ;) )

10. reklama
  11. eli36

eli36 Fanka BB :)

Ja polecam kokos lateks strony mają różną twardość .Lateks jest bardzo dobry jeśli chodzi o wentylacje i własności antyalergiczne . Nie odkształca się Pamiętajcie ,że najtwardszy nie zawsze znaczy najlepszy . Gryki nie polecam może powodować alergię i przy źle oczyszczonym materiale zdarzały się robaczki . Ważny jest pokrowiec ,który najlepiej powinien być zdejmowany i do prania .Są jeszcze pianki termoelastyczne bardzo fajne , ale to jednak chemia i nie każdy chce taki mieć . Materac powinien mieć na krawędzi rodzaj wkładki zapobiegającej wpadaniu nóżki . Polecam polskie firmy zajmujące się materacami gdzie ceny są dobre i jakość jest wysoka . Janpol i materace koło znajdziecie je bez problemu . Piszę o tym bo pracuje w branży meblarskiej i między innymi sprzedaję materace ja wybieram kokos+lateks .Pozdrawiam to nie żadna reklama .

12. busia81

Eli36 dzięki za wiadomość każda rada bardzo się przyda

Poleć forum