reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

łóżeczka dla chlopców i dziewczynek.Propozycje:)

busia81

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Kwiecień 2015
Postów
85
Miasto
Lublin
Jest już temat wyprawek dla naszych maluchów, wózków, postanowiłam założyć temat materacyka do łóżeczka, jak byście przyszłe mamy poleciły?
 
reklama
Osiem lat temu mieliśmy gryka kokos - sprawdził się, a teraz nie wiem, czy coś się zmieniło w kwestii materacy, nie interesowałam sie jeszcze ale chętnie posłucham.
 
Za pierwszym i drugim razem mieliśmy kokos z gryką sprawdził się ale teraz zastanawiam sie na takim Materac 60x120 GOLD F85 WellPur | JYSK
mam poduszke z tej serii bo jestem uczulona na roztocza a w niej nie zyją takie stwory do tego materiał i wogóle pianka cudownie dostosowuje sie do kształtu viała jest mega wygodnie, cena jest zadziwiajaco niska.
 
reklama
Do góry