reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

łóżeczka dla chlopców i dziewczynek.Propozycje:)

Wszystko jest piękne dla maluszków te śpiworki i rożki.zwariować można. Ale będzie trzeba na coś się zdecydować jak już potwietdzi płeć;)

Będzie trudny wybór ..
 
reklama
ja mam łóżeczko drewniane ze ściąganym bokiem bardzo jestem zadowolona, mam tez kojec z przewijakiem Graco
który mam na dole,
miałam tez te spiworki co Buba wkleiła, ale moje dzieci nie chciały w nich spać,
 
Ja miałam łóżeczko i szafe klups z drewexa i byłam zadowolona, może później wkleję jakieś fotki. Co do pościeli to mieliśmy i uzywslismy, tylko jak było bardzo ciepło to zamiast kołder ki to kocyki em przykrywalismy. Co do rozkow to nie radzę za dużo ich kupować bo nie każde dziecko lubi w nich być .ja miałam dwa i jeden to użyłam kilka razy doslownie.

IMG_5700.jpgIMG_5701.jpg

aha, i mam jeszcze z tej seri krzeselko do karamienia, tez jest ok
 

Załączniki

  • IMG_5700.jpg
    IMG_5700.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 83
  • IMG_5701.jpg
    IMG_5701.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 86
Ostatnia edycja:
A co myślicie o tych przewijakach co na łóżeczko sie kładzie? NA długo to sie przydaje czy dosłownie tylko na chwilę dla maleństwa?
 
No zazdroszczę tym mamom, które już coś mają i nie muszą decydować!:)
Ale łóżeczko to i tak pikuś. Mnie przeraża zakup wózka:) Nie wiem co wybrać, naprawdę nie wiem...to jest cholernie ciężka decyzja

Ty nie wiesz jaki wózek, ja nie wiem jaki kolor wózka :-Dto też wielki problem :-D a tak się cieszyłam, że jedną rzecz będę miała z głowy :-D myślę, że problem rozwiąże się jak poznamy płeć

A co myślicie o tych przewijakach co na łóżeczko sie kładzie? NA długo to sie przydaje czy dosłownie tylko na chwilę dla maleństwa?


Ja miałam tkai zwykły z ikea, stał koło łóżeczka. Nie lubię jak na łóżeczku jest zbyt dużo zbędnych pierdół. Pod przewijakiem, w pudełkach stały rzeczy potrzebne do pielęgnacji. Wszystko miałam pod ręką. Jak masz tylko miejsce, to ja polecam taki co stoi jednak osobno, ale może wypowiedzą się dziewczyny, które używały takiego na łóżeczko.

Z firmy gluck miałam kocyk dla małej. Spała z nim długo dopóki nie wyrosła. Prany był co tydzień przed ponad rok i wszystko z nim było ok.

Łóżeczko też mamy po córce. Białe ze ściąganym bokiem. Kiedyś podobały mi się ciemnobrązowe, ale trafiliśmy na używane w okazyjnej cenie, więc kupiliśmy białe. Używaliśmy chwilę kołderki ( nie od początku), ale jak córka raz się kołdrą nakryła i nie mogła odkryć, tak ją wywaliliśmy. Teraz kupię spiworek, rożek mam.
Łóżeczko złożyliśmy przed drugimi urodzinami, bo kupiliśmy łóżko z myszką miki. Córka śpi w nim do teraz. Ja jestem z tych co lubią nowe rzeczy, lubią coś zmieniać, więc nie kupuję od razu wielkiego łóżka, które ma sł€żyć już przez lata, bo nie miałabym już co zmienić ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ja mialam taki przewijak jak szczesliwa, tez bylam zadowolona, na dole mialam pieluszki, kosmetyki i inne potrezbne rzeczy. Jak jest miejsce na cos takiego to polecam. Teraz bede kupowala taki na lozeczko bo tego stojacego teraz nie mialabym gdzie postawic.
 
Kasia ja miałam przewijak taki zwykły nakładany na łóżeczko super sie sprawdzał :tak: nawet go nie zdejmowałam póki dzieci były malutkie tak przez pół roku jak nie dłużej sie sprawdzał, kupiłam tylko takie frotkowe prześcieradełka na gumce na niego.
W planie wcale nie było przewijaki :-D po pierwszej nocy w domu kiedy Filip sie urodził a M postanowił że całą noc to on bedzie wstawał i przynosił mi go na karmienie i zmieniał mu pieluszki klęcząć na podłodze przy łóżku o 8 rano wyszedł z domu i wrócił z przewijakiem mówiąc że długo tak na kolanach to on nie pociągnie :-D:-D:-p
I tak staliśmy się posiadaczami cudownego wynalazku
 
Ja z córką nie mialam przewijaka na łóżko, ani osobno, przewijałam na kanapie zazwyczaj bo było mi tak najwygodniej. Ale teraz w tym łóżeczku, które dostaliśmy jest przewijak na łóżku, więc pewnie jakiś czas z niego będziemy korzystać. Ale nie uważam wcale że to konieczne. Dziecko wszędzie można przewinąć. Nawet w wózku na spacerze :)
 
moze i nie konieczny przewijak, ale ja jakos nie wyobrazam sobie go nie miec, stoje wygodnie wyprostowana nad lozkiem i elegancko, z synkiem uzywalam huhu prawie rok mial jak zrezygnowalam, ale pozniej zdjelam go z lozka i tak sobie lezal na podlodze np, nie potrzeba podkladow, a niestety u nas przewijak czesto byl super brudny, bo moj malenki karmiony piersia robil non stop w pieluche i wszytsko dosłownie sie rozlewało na boki, ale nie bede tu pisac o takich rzeczach :D
 
reklama
Ja mam dokładnie takie łóżeczko ŁÓŻECZKO Z SZUFLADĄ I MATERACEM GRYKA POŚCIEL (4957381828) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Przewijak miałam i bardzo mi sie przydał, tak jak Dolga mogłam stać przy łóżeczku wyprostowana a po kąpaniu kładłam małego na nim bo zazwyczaj po kąpieli lubił zrobić kupkę albo siku i nie miałam przynajmniej łóżka mokrego :) a jak był już starszy to zaczepiałam o szufladę, wyjmowałam szczebelki i miał zjeżdżalnie :) zabawy było co niemiara :)
A co do rożka to kupiłam taki z wkładanym usztywniaczem co dla męża przy pierwszym dziecku było bardzo wygodne, bo w szpitalu jak był w zwykłym to bał się go brać na ręce z łóżeczka.
 
Ostatnia edycja:
Do góry