reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

łóżeczka dla chlopców i dziewczynek.Propozycje:)

To mój pierwszy poród będzie, ale wydaje mi się że swieżo po porodzie jest świetna sprawa taki przewijak można stać wyprostowanym jak mówi paulka i przewinąć maleństwo. Napewno lepiej niż na kanapie...
 
reklama
o tak rozek usztywniany dla facetów chyba sie sprawdza, bo moj na poczatku tylko z usztywnieniem chcial nosic, z czasem usztywnienie wyjelam, a pozniej w ogole słuzyl jako kołderka
 
My kupiliśmy łóżeczka na allegro. Zależało mi na tym żeby miało szufladę (mamy małe mieszkanie i każda dodatkowa przestrzeń się liczy ;) ), wyjmowane szczebelki, i 3 stopniową regulację dna. Materac kupiłam Fiki-miki. Pierwszy zestaw pościeli z ochraniaczem na łóżeczko i innymi gadżetami w Mothercare.Teraz Karol będzie w nim spał. A Hani kupujemy nowe łóżeczko, już takie "dorosłe" ;)
Tak to wyglądało przed porodem...chwilę później obrosło w tysiąc dodatkowych pierdułek ;)
H (2).jpg

Jakbym teraz kupowała pierwsze łóżeczko, wybrałabym takie ze zdejmowanym bokiem, żeby opóźnić moment kupowania tapczanika :)

Rożka nie miałam i teraz też nie kupuje. Mieliśmy taki otulaczek (tylko różowy) i Karolowi też kupie taki :)
Amazon.com : Blankets and Beyond Lavender Dot 0-3m Swaddle Bag : Baby
Potem spałą w śpiworkach ale nie długo bo jak się zaczęła wiercić to Jej to przeszkadzało...
 

Załączniki

  • H (2).jpg
    H (2).jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 101
Zauważyłam że dużo osób ma gołe takie łóżeczka bez baldachimu...dlaczego?

Baldachim dodaje wiekszego uroku tak mi się wydaje:-)
 
Zauważyłam że dużo osób ma gołe takie łóżeczka bez baldachimu...dlaczego?

Baldachim dodaje wiekszego uroku tak mi się wydaje:-)

Chyba że pralabys go co drugi dzień to ok :-) poza tym myślę że to niebyt wygodne by było przy wkladaniu czy wyciaganiu dziecka. Ja miałam w komplecie baldachim ale nigdy go nie założyłam
 
reklama
U mnie znajome wszystkie zawsze miały baldachim i swobodnie można było wyjąć dzidzie.ale z tym praniem to prawda moja siostra miała i ciągle prała i prasowała:)
 
Do góry