reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

łóżeczka dla chlopców i dziewczynek.Propozycje:)

Paulka ja mam łóżeczko na piętrze a turystyczne a dole u mnie się sprawdza, teraz kupię też projektor wcześniej nie miałam,muszę się rozejrzeć jakiej firmy
 
reklama
My mamy karuzelę Tiny Love, rośnij z muzyką. Kupiliśmy ją pod koniec pierwszego miesiąca życia Haniusi. Był to strzał w 10! Mała potrafiła się na to patrzeć nawet przez godzinę, a wierzcie mi, godzina dla siebie to bardzo dużo :) Ja sobie zwykle piłam wówczas kawę i robiłam prasówkę, czasem nawet dłużej niz godzinę Hania była tym zajęta ale ja miałam wyrzuty sumienia więc starałam się jej samej na dłużej nie zostawiać ;
Plusy karuzeli: wielostopniowa regulacja głośności (można np. całkiem ściszyć i używać w nocy jako lampki, albo puścić inną muzykę np. z CD a dziecko sobie patrzy na karuzelę); ślicznie wykonana; żywe kolory (malutkie dziecko je świetnie widzi w odróżnieniu od pasteli), bardzo ładna muzyka; rośnie z dzieckiem, my do dziś się tym bawimy, więc na prawdę warto :)
Minus: zabawki jak się kręcą wydają specyficzny dźwięk, taki "klik", mnie on w ogóle nie przeszkadzał, ale mojego M. wkurzał ;)

https://www.youtube.com/watch?v=wvXPLyw7hok

Tiny Love, Mała księżniczka, Rośnij z muzyką, karuzela za 198,99 zł - Tiny Love - Zabawki i gry dla dzieci - Smyk.com

Jest wersja dla chłopca, niebieska.

KASIA, ta nasza nie ma projektora, ale tej samej firmy jest taka z projektorem:
Tiny Love, Karuzela magiczna z projektorem 3w1 za 213,99 zł - Tiny Love - Zabawki i gry dla dzieci - Smyk.com
Przypuszczam, że skoro to ta sama firma, karuzela powinna być równie fajna jak ta, którą Wam polecam powyżej :)
 
My mamy karuzelę Tiny Love, rośnij z muzyką. Kupiliśmy ją pod koniec pierwszego miesiąca życia Haniusi. Był to strzał w 10! Mała potrafiła się na to patrzeć nawet przez godzinę, a wierzcie mi, godzina dla siebie to bardzo dużo :) Ja sobie zwykle piłam wówczas kawę i robiłam prasówkę, czasem nawet dłużej niz godzinę Hania była tym zajęta ale ja miałam wyrzuty sumienia więc starałam się jej samej na dłużej nie zostawiać ;
Plusy karuzeli: wielostopniowa regulacja głośności (można np. całkiem ściszyć i używać w nocy jako lampki, albo puścić inną muzykę np. z CD a dziecko sobie patrzy na karuzelę); ślicznie wykonana; żywe kolory (malutkie dziecko je świetnie widzi w odróżnieniu od pasteli), bardzo ładna muzyka; rośnie z dzieckiem, my do dziś się tym bawimy, więc na prawdę warto :)
Minus: zabawki jak się kręcą wydają specyficzny dźwięk, taki "klik", mnie on w ogóle nie przeszkadzał, ale mojego M. wkurzał ;)

https://www.youtube.com/watch?v=wvXPLyw7hok

Tiny Love, Mała księżniczka, Rośnij z muzyką, karuzela za 198,99 zł - Tiny Love - Zabawki i gry dla dzieci - Smyk.com

Jest wersja dla chłopca, niebieska.

KASIA, ta nasza nie ma projektora, ale tej samej firmy jest taka z projektorem:
Tiny Love, Karuzela magiczna z projektorem 3w1 za 213,99 zł - Tiny Love - Zabawki i gry dla dzieci - Smyk.com
Przypuszczam, że skoro to ta sama firma, karuzela powinna być równie fajna jak ta, którą Wam polecam powyżej :)

Zastanawiałam się właśnie nad tą co polecałas tylko widziałam taka która miała czarno-biała spirale. Podobała się się z Fisher price chyba taka z projektorem ale ona właśnie miała pastelowe kolory i uznałam ze to raczej nie będzie interesujące dla dziecka
 
Dziewczyny mam takie pytanie, być może głupie. Gdzie powinno stać łóżeczko? Chodzi mi o odległość od okna. Raczej blisko czy raczej daleko? Czy to bez znaczenia?
 
Ja bym powiedziała że daleko. Bo jeśli ma stać w sypialni waszej to ani okna uchylić ani nic.tak mi się wydaje.u mnie będzie stać z dala od okna...
 
reklama
Do góry