reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczka dla naszych maluchów

Kami02

Listopadowa Mamusia =)
Dołączył(a)
21 Listopad 2009
Postów
252
Miasto
Opolskie
Dziewczyny zakładam taki temat bo widzę że tak owego jeszcze u nas nie ma :-)
W tym wątku,(podobnie jak w temacie 'Cztery koła dla naszych maluchów' założonym przez 'Mysza84') wymieniajmy się opiniami na temat łóżeczek i materacyków dla naszych maluchów, pokazujmy nasze typy i...wszystko co się tyczy tego tematu ... ;-)
 
reklama
Nie wiem, no wydawało Mi się że wózek i łóżeczko to dwa podstawowe tematy ...
Bo wszystko jest tak uogólnione i rozsypane, no bo ciężko w temacie 'zakupy dla mamy i dziecka' znaleźć cokolwiek w 124stronach-teraz jest tam bardzo fajny temat o leginsach-i chyba nie bardzo by to wyglądało jakbym wpadła tam z tematem o łóżeczkach no ale ok, a tak jak np. w temacie o wózkach fajnie piszę wszystko o wózkach i tylko o wózkach-moim zdaniem łóżeczko to tak samo ważny zakup ... No ale jak uważacie :/
:-(
Jak się da, to niech moderator czy ktoś usunie ten temat.
 
Ostatnia edycja:
A moim zdaniem to potrzebny temat i mam nadzieję, że moderatorka go nie wywali. Niestety mamy taką, która by najchętniej widziała tu dwa tematy i nie raz łączyła lub wyrzucała nam tematy.

Jeśli o nas chodzi, zdecydowaliśmy się na łóżeczko turystyczne Graco. Trochę mnie martwi, że jak się je potrząśnie, to ono się porusza, ale prawdopodobieństwo przypadkowych uderzeń w łóżeczko jest tak małe, że jestem w stanie odpuścić tę wadę na rzecz innych zalet.
 
kami nie kaasuj tego watka on jest bardzo przydatny ja np nie mam tyle czasu zeby szukac 125str rozmowy o lozeczkach a tak to sobie zerkne i bede wiedziala cos tam na temat zakupu ja myslalam o kupnie na poczatek tego turystycznego w razie powrotu do polski ale nie wiem jeszcze bo na rynek wyszly takie lozeczka dolanczane do lozka wiec chyba na takie sie zdecyduje sa fajne mozna zrobic lozeczko albo podlaczyc do lozka ;-)
 
Ja też uważam, że jest potrzebny.:tak: Nie chce mi sie przedzierać przez cały temat o zakupach dla mamy i maleństwa w poszukiwaniu czegoś o łóżeczko.
My już wybraliśmy. Będzie to zwykłe sosnowe łoże. Dodatkowo z pościelą :D za 275 zł. Pościel ta zielona w bocianki plus przybornik i ta torebka no i przewijak na góre. Ale materac chyba wymienimy.

Niestety musimy trochę oszczędzać, więc szukam różnych okazji.. Tak to jest kiedy się zbiera na własny kąt:zawstydzona/y:


Łóżeczko:
WYPRAWKA łóżeczko materac pościel 10el. gratis (1157989336) - Aukcje internetowe Allegro

Przybornik też w zielone bocianki :) :
PRAKTYCZNY PRZYBORNIK SUPER JAKOŚĆ!!! -NADIA (1150377265) - Aukcje internetowe Allegro

Przescieradło z falbanką też w boćki:
PRZEŚCIERADŁO Z FALBANĄ 120/60 cm (1143387396) - Aukcje internetowe Allegro

No i ta torebeczka na różne pierdołki:
UROCZA I PRAKTYCZNA TORBA NA ZABAWKI!! NOWOŚĆ! (1152118199) - Aukcje internetowe Allegro

Także bocianki górują tylko dlatego, że mój D. kupił niedawno maleńką podusię właśnie w takie boćki i jest prześliczna:-)
 
Ciesze się bardzo że chociaż wy nie odrzuciłyście mojego tematu =) i dzięki wam za to :-) =*

A więc rozwinę swoją myśl, o tym co ja 'wybrałam' ...
W ogóle jak dla mnie to niby tyle tego wszystkiego jest w sklepach, w internecie, w katalogach ... a Mi się ten wybór dalej wydaję bardzo mały, tak jak już gdzieś napisałam że dużo łóżeczek jest robionych tak jakby 'na jedną siekierkę' he he
Szczerze mówiąc zawsze chciałam jasne łóżeczko, ale tak wyszło że w pokoju w którym będzie stało są meble ciemne i muszę wybrać coś ciemniejszego.
Więc mam do wyboru:

1. RADEK KLUPŚ VII (bez szuflady) - Cena: ok. 290zł
2a.JPG
2. RADEK KLUPŚ VII (z przykrywaną szufladą) - Cena: ok. 350zł
3a.JPG
3. KLUPŚ MIŚ Z GWIAZDKAMI (bez szuflady) - Cena: ok. 209/250zł
4a.JPG
4. KLUPŚ MIŚ Z GWIAZDKAMI (z przykrywaną szufladą) - Cena: ok. 355zł
1a.JPG

Nie wiem czy te szuflady są potrzebne, koleżanka kupiła z szufladą i teraz trzyma w niej gazety-bo ma komodę na rzeczy synka .
Ale z drugiej strony będzie gdzie schować kołderkę i podusię z kompletu od pościeli (tzn. no w moim przypadku akurat, bo kupuję zestaw tej pościeli):
serce_roz_moskitiera_otwarta.jpg bo na początku i tak dzidzi się nie przykrywa ... dylematy
(wiem, wiem zaraz doświadczone mamy powiedzą po co tyle tego kupować, ale ma być ładnie he he)
Ale chyba wezmę to pierwsze jednak, ze względu też na cenę =)
No i mam je na miejscu a resztę bym musiała zamawiać przez internet.

Ixidixi nie ma co robić takiej zawstydzonej minki, bo są teraz takie czasy, że to że się szuka wszystkiego okazyjnie to wcale nie powód do tego by się wstydzić.
Ja fakt z tą pościelą sobie pozwoliłam troszkę, ale to też chyba jeszcze nie pewny wybór-tak to teraz jest że wszystko się kręci w okół pieniążków :/ :-)
A poza tym to super okazja to wasze łóżeczko razem z pościelą za tyle o_O :szok: <WoW> ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ja też uważam że temat jest bardzo potrzebny bo np. ja nie mam za wiele czasu siedzieć przed kompem i nawet nie wiedziałam że w temacie wózkowym było o łóżeczkach :nerd:
A temat ten mnie ostatnio trapi bo zastanawiałam się jakie łóżeczko wybrać dla drugiego maleństwa. Córeczka śpi od urodzenia w łóżeczku drewnianym ze szczebelkami i widzę że to był super wybór. Jednak teraz dla tego drugiego bąbelka zastanawiam się czy wybrać kołyskę na początek czy łóżeczko turystyczne z przewijakiem i kołyską w jednym.
Mamy trzy pokoje i w tym jeden salon i dwie sypialnie. Jedna dla nas a druga dla córeczki. Jak maluszek się urodzi to chciałabym na początek mieć maleństwo przy sobie, blisko naszego łóżka. Inaczej pewnie cały czas budziło by to maleństwo swoją siostrę:baffled: I dlatego ciągle się zastanawiam które rozwiązanie wybrać czy kołyska czy to turystyczne łóżeczko. Po roku czasu przeniosła bym starsze dziecko do doroślejszego łóżka a to młodsze do tego łóżeczka za szczebelkami.
Może Wy mi coś doradzicie?
Mamy które będą miały kolejne dziecko jak u was sytuacja z łóżeczkiem będzie wyglądać?
 
reklama
monik74 ja co prawda nie jestem zwolenniczką łóżeczek turystycznych, ale w tym przypadku wybrałabym chyba jednak to turystyczne z przewijakiem i kołyską w jednym, potem tak jak mówisz przeniesiesz starszą córcię do normalnego łóżeczka i po problemie ...
Wydaję Mi się że to dobre rozwiązanie =)

Ojej ja się tu na forum zasiedziałam, a tu już 16,
lecę się szykować do lekarza =)
Papuśki wszystkim ^^
 
Do góry