reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczka dla naszych maluchów

reklama
Monik75 A ja bym kupiła kołyske:) Tzn. nie tą zupełnie małą, która starcza na 4 miesiące.. ale tą większą troche, drewnianą...

coś takiego:

Zobacz załącznik 267381

Chyba, że potrzebujesz przewijak i ogólnie wszystko to może to turystyczne. Ja też chciałam takie kupić, ale zraziłam sie kiedy w sklepie zobaczyłam taki zestaw właśnie z przewijakiem i kołyska. Przewijak był mały i strasznie niestabilny (tzn takie sprawiał wrażenie, taki miękki) a łóżeczko.. no hm.. zdecydowanie niebo lepsze jest drewniane :)
 
My zamawiamy łóżeczko też na allegro.Pan robi sam wszystko ręcznie trwa to ok.14dni.Oczywiście z szufladą bardzo się przydaje,a nie mieszczę się ze wszystkimi ubrankami,pościelami w komodzie.Już braliśmy u niego łóżeczko dla Julki i jestem zadowolona z wyboru.Nie mogę znaleźć namiarów na niego.A pamiętam że płaciliśmy jakoś 200zł za te łóżeczko.Jak znajdę namiary to napisze.
 
super dziewczyny widze wszystkie oszczedne ;-)kurcze tez chcialam zamowic lozeczko na allegro ale nie kazdy wysyla paczki za granice wiec chyba kupie kolyske a pozniej i tak bede w polsce a maluch bedzie mial w domku turystyczne od babci;-)wiec mam czas na lazikowanie po sklepach moze moj facetcos upatrzy jak bedzie w wiekszym miescie :tak:
 
Cześć!

Ja dla drugiej dzidzi kupuję łóżeczko turystyczne,ponieważ miałam dla córci drewniane i mała nie chciała w nim spać.gdy się przekręcała to uderzała o szczebelki i sie budziła,ochraniacze pomagały jak była malutka gdy podrosła to je ściągała na dół .a jak pojechaliśmy do rodziców gdzie było łóżeczko turystyczne to spała jak aniołek - nie miała w co sie uderzyć.

także druga dzidzia= łózeczko turystyczne.pozdrawiam:)
 
Ja juz pisalam o tym w temacie zakupowym ale przypomne :) najpierw mielismy dylemat co kupic w ogole, bo zamierzamy do PL zjechac jak dzidzia bedzie miala kolo 3 miesiecy, wiec myslelismy o turystycznym albo kolysce.. a problem sie sam rozwiazal bo dostalismy kolyske w prezencie, wiec juz ja mamy (tylko nadal nie odnowiona), a w PL czeka na nas najzwyklejsze drewniane lozeczko po siostrzenicy, wiec przed powrotem pomysle o jakiejs ladniej poscieli.. narazie musze dokupic materacyk i posciel do kolyski.

Ile kompletow poscieli zamierzacie kupic? Ja do kolyski dwa, a do lozeczka jeszcze nie wiem. I co myslicie o wkladach pod przescieradlo bedziecie takie kupowac? Bo jedna moja kolezanka skomentowala, ze przeciez dziecka golego nie bede kladla to nie zasika materaca.. no ale przeciez rozne sa sytuacje.. :/ sama nie wiem.

Dla przypomnienia kolyska taka jak nasza i posciel jaka chce kupic :)
 

Załączniki

  • kolyska.JPG
    kolyska.JPG
    18,1 KB · Wyświetleń: 71
  • posciel1.jpg
    posciel1.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 73
  • posciel.jpg
    posciel.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 96
reklama
Elzu - ja kupuję 2-3 komplety pościeli (do kołyska i łóżeczka) bo też będę miała jedno i drugie. Co do wkładów pod prześcieradło to na pewno kupuję. Z pieluszką różne rzeczy mogą się dziać a chciałabym, żeby materacyk posłużył na długo :-)
 
Do góry