reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczka dla naszych maluchów

Śliczne łożeczka, to ja tez się swoim pochwalę :-)
203244.jpg
 
reklama
Dziewczyny śliczne łóżeczka i co najważniejsze już wkrótce będą miały cudownych lokatorów :D:D:D
My mamy takie:
P8010251.jpgP8010250.jpgP8010253.jpg

I jeszcze ściana w pokoju maluszka,malowałam i naklejałam dziś cały dzień :p
P8010248.jpgP8010247.jpg
Jutro może jeszcze coś dokleję,bo dziś padam :p
 

Załączniki

  • P8010248.jpg
    P8010248.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 103
  • P8010249.jpg
    P8010249.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 97
Śliczne macie łózeczka, nic tylko czekac na maluszki :)
Moje łózeczka narazie tylko stoją z materacykami i czekają, jak wybije godzina "0" to będzie tylko załozyć posciel i gotowe.
 
Egrunia piękne masz te ściany. To są chyba te naklejki fisher price, sama sie nad takim zastanawiałam ale chyba nie uda sie pomalować ścian więc może kiedyś. Ale są naprawde super :)
 
Egrunia, ale się napracowałaś !! Ale efekt wspaniały :) Ja też wczoraj zaczęłam przystrajac łóżeczko i nawet dobrze, bo okazało się, że przy ochraniaczu z jednej strony brak jest troczków do wiązania (mimo, iż ochraniacze i pościel kupione nowe..) i musiałam kombinować i doszywać ;)
U mnie są niebieskie misie :)
20101013363.jpg
 
reklama
Śliczne te wasze łóżeczka!!!
Mój mężuś się upiera,że chce łóżeczko złożyć wtedy kiedy ja będę w szpitalu by zrobić niespodziankę,ale sama nie wiem...w sumie baldachim mogę założyć później,a pościel wcześniej przygotuję by mąż ją tylko rozłożył :) choć nie wiem czy wytrzymam patrząc na wasze...
 
Do góry