reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczka dla naszych maluchów

reklama
holly swietny pokoik :) mi brakuje drugiego pokoiku dla Malej, ale i tak narazie bedzie spala z nami w sypialni wiec jeszcze mamy czas na wieksze mieszkanko :)
 
holly pokoik świetny.

violett córcia ma takiego Kubusia na ścianie :-))) i całą resztę kubusiowych kumpli.

a co mojego łóżeczka rozłożonego po 4 latach, to wszystko jest ok. stoi już rozłożone i umyte. tylko pościel wrzucic do środka i dzidziusia można kłaść.
 
Nie wytrzymalam i poscielilam.. :) Pozytywka tylko na chwile, zeby zobaczyc jak wyglada, bo jednak troche za duza do kolyski, pewnie zamontuje ja dopiero na lozeczko jak wrocimy do Polski.
 

Załączniki

  • PA280004.jpg
    PA280004.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 177
  • PA280003.jpg
    PA280003.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 166
  • PA280001.jpg
    PA280001.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 158
reklama
Do góry