reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Łóżeczka dla naszych szkrabów

Natala1979

mamusia marcowa 08
Rozwiązania
0
Zastanawiam się nad wyborem łóżeczka dla synka.
Macie juz jakieś typy?

reklama

anusiasac

Przeszczęśliwa Mamusia
Rozwiązania
0
Myślę, że to jednak łóżeczko+materacyk...o pościli nie ma tam ani słowa, więc trzeba ja dokupić...

Puchatka

Majowe mamy'08
Miasto
szukamy swojego miejsca
Rozwiązania
0
ładne te Wasz łóżeczka ja napewno wybiorę takie w kolorze tekowym jak np na zdjęciu Natali a co do szuflady to nie mam przekonania bo póki łóżeczko będzie wyżej to będzie się na niej zbierał kurz poza tym zawsze wtedy trzeba pamiętać że musi być dostatecznie dużo miejsca żeby wysunąć całą szufladę żeby unieść jej wieko

mm81

Majowe mamy'08
Rozwiązania
0
Mi sie spodobal ten komplet lozeczko z posciela baldachimem i becickiem.Zwlaszcza te niebieskie i bezowe misie.

iwonka2006

Szczesliwa mamusia!
Rozwiązania
0
Ja juz pisalam na innym watku ze nie polecam lozeczka z szuflada,zbiera sie na nim kurz,nie wygodnie sie podchodzi do lozeczka bo przeszkadza szuflada,a wszystko co tam chowalam zaraz starsznie smierdzialo lakierem i drzewem nieprzyjemnie,i nawet po kilu miesiacah nie wywietrzal ten zapach ale to juz inna historia.Jesli kurz to i na baldachimach tez sie zbiera....chyba ze bedzie rownie czesto prany co posciel dziecka ale z poczatku napewno wasze dzieci nie beda spaly na tych poduszkach czy pod tymi koldrami...

Natala1979

mamusia marcowa 08
Rozwiązania
0
Ja właśnie chciałam dokupić do łóżeczka baldachim, bo mi się to od zawsze podobało...
I teraz nie wiem:-(

reklama
Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
Kami02 Łóżeczka dla naszych maluchów Dzieci urodzone w listopadzie 2010 418
zanbab Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp) Dzieci urodzone w lutym 2011 3103
W Materac do łóżeczka dla niemowlaka Potrzebuję porady 7
E Materac do łóżeczka dla noworodka Potrzebuję porady 23
B łóżeczka dla chlopców i dziewczynek.Propozycje:) Dzieci urodzone w październiku 2015 83
K Drewniane łóżeczka dla maluszków . Zestawy mebli maluszeksklep.istore.pl Ogłoszenia - Warszawa 0
Elencza Kiedy zmiana łóżeczka na większe..? Potrzebuję porady 10
Tangerieme Materac do łóżeczka Potrzebuję porady 9
S Malowanie łóżeczka a ciąża Przyszłe mamy 1
A Materac do łóżeczka. Potrzebuję porady 12
K Opinie na temat łóżeczka Potrzebuję porady 7
kaswyrzyk Problem z odłożeniem dziecka do łóżeczka Potrzebuję porady 3
Rozyk Kiedy wyjąć szczebelki z łóżeczka? Roczniaki i dwulatki 12
polianna Z łóżeczka do łóżka i własnego pokoju. Jak to zrobić? Roczniaki i dwulatki 12
baśka Wózeczki, łóżeczka i inne akcesoria :) dzieci urodzone w sierpniu' 09 2063
kanga_aga wyjmuję szczebelki z łóżeczka i... Roczniaki i dwulatki 21
A Od kiedy liczyć 1 dc? (Sprawa dla detektywa) Staramy się 5
Ewelina.Be Dzień dla matki z dzieckiem Potrzebuję porady 5
K Mleko dla niemowląt i inne Potrzebuję porady 25
N Prezent dla teściów pomocy Potrzebuję porady 6
aniaslu Jak nauczyć maluszka mówić? Webinar dla rodziców. Już 2. grudnia. Zadaj pytanie. Temat tygodnia 7
A Praca zdalna przez internet dla każdej mamy :) 1-2h dziennie! Zarobki nawet 1000z dziennie Mamy będące w domu 0
Karol Skopowski Poszukuję mleka matki, pokarmu dla swojego dziecka Potrzebuję porady 10
M Żel intymny przyjazdy dla plemników Potrzebuję porady 1
Ewuuu Kosmetyki dla mam. Rozstępy - kremy/balsamy do biustu i ciała Zdrowa mama 0
emma73 Praca zdalna dla mamusiek :) Potrzebuję porady 3
89karola80 D3 i DHA dla maluszka :) Potrzebuję porady 6
Natalia Krolikowska Koleżanki i koledzy do zabawy dla miłego dwulatka - Żoliborz, Bielany Warszawa 0
M Zabawka/książka dla 9m dziecka Niemowlaki 2
M książeczka sensoryczna dla półroczniaka Rozwój i zabawy 3
K Imię dla chłopców, Szymon czy Franek?które byście wybrały?? Październikowe mamy 2020 22
S Steryd dla trzymiesięcznego niemowlaka Potrzebuję porady 26
L Zasiłek pielęgnacyjny dla alergika Potrzebuję porady 1
J Imię dla chłopca Ciąża, poród, połóg 41
DittavonTeese Wyprawka dla malucha Październikowe mamusie 2020 -priv 5
A GIGA ZESTAW dla niemowlaczka wózek, leżaczek-bujaczek, ubranka i wiele innych Ogłoszenia - Warszawa 0
M Ciąża "dla męża", jest mi ciężko Potrzebuję porady 130
N Fotelik dla noworodka Potrzebuję porady 9
aniaslu Tarcza antykryzysowa uderza w młode matki, tymczasem senat wprowadza podwyżki dla polityków Pytanie tygodnia 5
M Zajęcia dla kobiet w ciąży Kraków Przyszłe mamy 3
89karola80 Pomoc dla mojego synka - lekarze rozkładają ręce :( Potrzebuję porady 11
Jaska.JDM Zabawki dla maluszków - polecam Majowe mamusie 2020 66
luna91 Książki dla dzieci Majowe mamusie 2020 71
Justi1234 Ginekolog lux med śląskie lub łódzkie dla osoby otylej Ciąża, poród, połóg 1
U Polskie marki dla dzieci Potrzebuję porady 0
V Ochrona przeciwsłoneczna dla maluszka Potrzebuję porady 3
V Coś na komary dla dzieci Potrzebuję porady 5
mydreammyfuturebaby Profertil- dla mężczyzny. Potrzebuję porady 1
aniaslu Imię dla dziecka i spór rodzinny Pytanie tygodnia 28
Nataśka Prezent ślubny dla Szefowej Pytanie tygodnia 8