reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczka dla naszych szkrabów

reklama
Myślę, że to jednak łóżeczko+materacyk...o pościli nie ma tam ani słowa, więc trzeba ja dokupić...
 
ładne te Wasz łóżeczka ja napewno wybiorę takie w kolorze tekowym jak np na zdjęciu Natali a co do szuflady to nie mam przekonania bo póki łóżeczko będzie wyżej to będzie się na niej zbierał kurz poza tym zawsze wtedy trzeba pamiętać że musi być dostatecznie dużo miejsca żeby wysunąć całą szufladę żeby unieść jej wieko
 
Mi sie spodobal ten komplet lozeczko z posciela baldachimem i becickiem.Zwlaszcza te niebieskie i bezowe misie.
 
Ja juz pisalam na innym watku ze nie polecam lozeczka z szuflada,zbiera sie na nim kurz,nie wygodnie sie podchodzi do lozeczka bo przeszkadza szuflada,a wszystko co tam chowalam zaraz starsznie smierdzialo lakierem i drzewem nieprzyjemnie,i nawet po kilu miesiacah nie wywietrzal ten zapach ale to juz inna historia.Jesli kurz to i na baldachimach tez sie zbiera....chyba ze bedzie rownie czesto prany co posciel dziecka ale z poczatku napewno wasze dzieci nie beda spaly na tych poduszkach czy pod tymi koldrami...
 
reklama
Do góry