reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczka dla naszych szkrabów

Ja polecam turystyczxne lozeczka a szczegolnie fajne sa wlasnie tez z przewijakiem itd Jak Tolka wskazala ,smialo mozna zastapic je zwykluym drwnianym o ktore moje dziecko mimo licznych ochraniaczy uderzalo sie glowka czy nozki podczas wstawania wpadaly miedzy szczebelki a przy tym uderzala zebami czy broda o porecz.......wiercipieta z niej a jak ja przelozylam do turystycznego to problemuy z uderzaniem zniknely.Szkoda tylko ze ja nie mam z przewijakiem swojego ale chyba kupie nowe poprostu:)
 
reklama
W pełni zgadzam się z Iwonką na temat łóżeczka. Teraz jak będę kupować łóżeczko to napewno zdecydujemy się na łóżeczko turystyczne.Wiktor ma takie u moich rodziców i jestem z Niego bardzo zadowolona!!! żadnych guzów i nie martwię się w nocy że nóżka utknie mu pomiędzy szczebelkami :tak:
 
Popieram koncepcje łóżeczka turystycznego, aczkolwiek.... na początek bedę miała drewniane - łatwiej utrzymać w czystości.:tak:
Mieszko jak zaczął tylko panowac nad swoim ciałkiem to też wkładał nogi między szczeble i uderzał w nie główką - oj źle wtedy sypiał, ja też zresztą ;-)
 
Natala lozeczka a funkcja kolyski sa ogolno dostepne i do mojego tez mozna dokupic plozy czy koleczka,ale zwroc uwage na ta szuflade i to jak bedziesz podchodzic do dziecka lezacego w lozeczku,ja nie raz uderzalam palcami nog o ta szuflade i wogole nie wygodnie sie podchodzi bo praktycznie jest ona prawie na samej podlodze.Na tym zdjeciu doskonale to widac a czym dziecko bedzie nizej lezalo w lozeczku tym bardziej bedzie nie wygodnie je wyciagac.Warto w sklepie na zywo zobaczyc jak sie to ma......
 
Wiecie utwierdzilyście mnie w moim przekonaniu że dzidziuś może spac w łóżeczku turystycznym ,jak wpadlam na ten pomysł to wszyscy stwierdzili że to beznadziejny pomysł ale widze że mam troche racji i to niezły pomysł DZIEKI :-) Tylko zastanawiam sie jaki jest tam materac czy kupuje sie taki osobny ? nigdy nie ogladałam tych łóżeczek takie lóżeczka też podnosi sie na rózne poziomy i jest to bezpieczne tak?:confused:
 
iwonka2006 nie pozostaje mi nic innego jak szukać dokładniej łóżeczek i to takich bez szuflady...
dziękuję za rady i na pewno mi bardzo pomogą:-)
 
nati - łóżeczko turystyczne + obowiązkowo porządny materac. Ten co jest w komplecie nadaje się tylko na wyjazdy, na stałe absolutnie nie :tak:
 
nati - łóżeczko turystyczne + obowiązkowo porządny materac. Ten co jest w komplecie nadaje się tylko na wyjazdy, na stałe absolutnie nie :tak:
Agusia a ty masz w lozeczku turystycznym swoim opcje podwieszania jak w drewnianym?

W zwyklych turystycznych bez podnoszonego spania trzeba koniecznie wlozyc materac (najlepszy gryczano-kokosowy),jak Vanesska zaczela spac w turystycznym to wlozylam materac z drewnianego ktore zlozylam.Ale ja nie wiem jaki jest materac w tych wielofunkcyjnych choc podejrzewam ze taki sam jak w zwyklych wiec trzeba dokupic normalny materac...:tak:
 
reklama
Do góry