reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczka dla naszych szkrabów

reklama
Dziewczyny, czy ktoras z Was ma zakupione/wybrane lozeczko turystyczne? Bo musimy zakupic ze wzgledu na wyjazdy i nie wiem tak naprawde, ktore sa dobre...
Dziekuje Wam z gory za pomoc!:-)
 
mm - mi polecalo kilka osob lozeczka firmy GRACO, ale niestety prawie wszystkie maja ten sam minus - brak otwieranego boku... a chcialabym, zeby lozeczko posluzylo dziecku jak najdluzej.. co do tego chicco - na zdjeciach wyglada ok, ale przypomina mi sie, jak ogladalam tej firmy wozki w necie, za ponad 2 tys. - bardzo mi sie podobaly, ale jak poszlam obejrzec je do sklepu chicco - porazka jesli chodzi o wykonanie - malo stabilne i wcale nie fajne...:baffled: Wlasnie buszuje po allegro i nie moge sie na nic zdecydowac, a nas wyjazd czeka najpozniej 10 czerwca najpozniej...
 
Łania a ja mysle ze jak to ma byc tylko na wyjazdy to kup zwykle turystyczne z podwieszanym materacem i z otwieranym bokiem.Takie do okolo 300zl .Przewijak ci chyba nie potrzebny.Dasz sobie rade przewijajac na lozku zwyklym.A takie bajerowskie z wibtacjami,melodyjkami i nie wiadmo co tam jeszcze to dobre na codzien......
 
czesc dziewczyny
My nadal w calosci, co robi sie juz nie do zniesienia,bo wszystko boli okropnie :angry:
Za to wreszcie doczekaliśmy sie na łózeczko!!
Czekałam ponad miesiac, ale jestem bardzo zadowolona :-)
 

Załączniki

  • dzidziowy pokoik 003mini.jpg
    dzidziowy pokoik 003mini.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 135
  • dzidziowy pokoik 009mini.jpg
    dzidziowy pokoik 009mini.jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 143
I jeszcze jedna fotka dzidziowego pokoiku :happy:
Ciągle cos dokupujemy, wiec z dnia na dzień wygląda coraz lepiej.

Szkoda ze nie zrobilam fotki przed remontem... bo mieszkały w tym pokoju moje piesy... - ściany zaplute po sufit, dziury w scianach o srednicy kilkudziesieciu cm...!!
Juz po malowaniu ten pokój wygladał dla mnie jak pałac :laugh2:
A teraz cieszy moje oczy kolorkami :-p
 

Załączniki

  • dzidziowy pokoik 007mini.jpg
    dzidziowy pokoik 007mini.jpg
    43,5 KB · Wyświetleń: 154
Iwonko - zgadzam sie z tym co napisalas, wlasnie szukam czegos prostego, natomiast z dobrym wykonaniem... a tak jak ogladam to co na allegro, to wszystko wydaje mi sie badziewne...:baffled:
 
reklama
Kangurka no ja chyba wiem jak wygladal wczesniej bo gdzies pokazywalas fotki z psami z pokoju wlasnie :)
 
Do góry