reklama

łózeczko bez szczebelek -kiedy?

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez noelia, 12 Luty 2007.

1. noelia

noelia basieńka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam pytania do mam dwu i trzylatków

Kiedy wasze dzieci zaczeły spac w zwykłych łózeczkach bez szczebelków :confused: zaczełam sie zastanawiac nad tym ,by moją prawie dwulatkę przeprowadzic do takiego urządzenia ,bo od ciagłego podnoszenia córci do i z łóżeczka zaczął mnie bolec kręgosłup ,jeszcze biodro i ogólnie mam już dość :wściekła/y:

dziękuje za każdą rade :tak: :-)

ps jak powieliłam watek to sorki ,ale szukałam i nie znalazłam:no:

2. Naur

Naur Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja właśnie niebawem mam zamiar przeprowadzić Julkę do osobnego pokoju i łóżka bez szczebelków. Myślę że będzie jej tam dobrze, bo w niemowlęcym często wkręca się w szczeble.

3. reklama
  4. asialc

asialc Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witajcie :-)

Moja córeczka w "dorosłym" łożeczku zaczęła spać mając właśnie prawie dwa latka.
    Na początku trochę się obawiałam czy z niego nie będzie spadać, bo w nocy bardzo się wierciła i przyjmowała różnorodne pozycje ;-) ale nie. Była zachwycona dużym łóżkiem i pościelą w swojego ukochanego Kubusia Puchatka :-)

Pozdrawiam
    Asia i Natalka (13.02.04)

5. marika

marika Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja córka jak dobrze zaczęła chodzić to wyciągnęłam jej szczebelki w łóżeczku, potem rozkręciliśmy cały bok łóżeczka w którym śpi do dziś-fakt że kilka razy spadła:zawstydzona/y: ale wysoko nie miała:laugh2: teraz kładziemy poduchę obok łóżeczka.niebawem kupimy jej tapczanik bo łóżeczko będzie musiała oddać swojemu młodszemu następcy-czyni:) (jeszcze nie wiadomo) myślę że tak jak pisała asialc nowa kolorowa kołderka i łóżeczko wspomogą tą przeprowadzkę:tak:;-)

6. Naur

Naur Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A, dodam jeszce że my kupiliśmy łóżeczko z taką barierką z boku, to jednak trochę chroni przed spadaniem. A poza tym ja sama spadłam nie raz z piętrowego łóżka i żyje, hihi.

7. loli

loli Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Miłoszek spi jak na razie w łóżeczku i w zasadzie dopiero , bo wcześniej większość czasu spał z nami,
    na razie tylko ogladam zwykłe łózka,
    pewnie kupimy dopiero gdzieś za pół roku

8. moniaa_

moniaa_ Mama 2004 i 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam, my zmieniliśmy łóżeczko na starsze łóżko gdy Nicole miała ok 1,5 roku. Było to trafne posunięcie bo strasznie jej się to podobało, czuła się taka wyróżniona :-)

9. LittlePrincess

LittlePrincess Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    W czerwcu Zuzia zamieszka sama w pokoju w łóżeczku bez szczebelek :tak:

10. reklama
  11. Gabi

Gabi maj'05 kwiecień '09

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mikołaj (prawie 21 miesięcy) śpi od 3 dni w łóżeczku bez szczebelków-samochodzie.Jest zachwycony i nie spada.Ale ok roku zaczął spać z mamą i w dzień spał sam na moim dużym łóżku.

12. noelia

noelia basieńka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzięki wszystkim za odpowiedz ,dochodze do wniosku że już mogę ją przenieść do łozka zwykłego ,teraz tylko muszę cos fajnego i funkcjonalnego znaleść :tak: :tak: ciekawe jak sie jej będzie podobało:confused: :-)

Poleć forum