reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

łózeczko bez szczebelek -kiedy?

noelia

basieńka
Dołączył(a)
14 Grudzień 2005
Postów
4 104
Miasto
Belfast
Mam pytania do mam dwu i trzylatków

Kiedy wasze dzieci zaczeły spac w zwykłych łózeczkach bez szczebelków :confused: zaczełam sie zastanawiac nad tym ,by moją prawie dwulatkę przeprowadzic do takiego urządzenia ,bo od ciagłego podnoszenia córci do i z łóżeczka zaczął mnie bolec kręgosłup ,jeszcze biodro i ogólnie mam już dość :wściekła/y:

dziękuje za każdą rade :tak: :-)

ps jak powieliłam watek to sorki ,ale szukałam i nie znalazłam:no:
 
reklama
Ja właśnie niebawem mam zamiar przeprowadzić Julkę do osobnego pokoju i łóżka bez szczebelków. Myślę że będzie jej tam dobrze, bo w niemowlęcym często wkręca się w szczeble.
 
Witajcie :-)

Moja córeczka w "dorosłym" łożeczku zaczęła spać mając właśnie prawie dwa latka.
Na początku trochę się obawiałam czy z niego nie będzie spadać, bo w nocy bardzo się wierciła i przyjmowała różnorodne pozycje ;-) ale nie. Była zachwycona dużym łóżkiem i pościelą w swojego ukochanego Kubusia Puchatka :-)


Pozdrawiam
Asia i Natalka (13.02.04)
 
Moja córka jak dobrze zaczęła chodzić to wyciągnęłam jej szczebelki w łóżeczku, potem rozkręciliśmy cały bok łóżeczka w którym śpi do dziś-fakt że kilka razy spadła:zawstydzona/y: ale wysoko nie miała:laugh2: teraz kładziemy poduchę obok łóżeczka.niebawem kupimy jej tapczanik bo łóżeczko będzie musiała oddać swojemu młodszemu następcy-czyni:) (jeszcze nie wiadomo) myślę że tak jak pisała asialc nowa kolorowa kołderka i łóżeczko wspomogą tą przeprowadzkę:tak:;-)
 
A, dodam jeszce że my kupiliśmy łóżeczko z taką barierką z boku, to jednak trochę chroni przed spadaniem. A poza tym ja sama spadłam nie raz z piętrowego łóżka i żyje, hihi.
 
Miłoszek spi jak na razie w łóżeczku i w zasadzie dopiero , bo wcześniej większość czasu spał z nami,
na razie tylko ogladam zwykłe łózka,
pewnie kupimy dopiero gdzieś za pół roku
 
Witam, my zmieniliśmy łóżeczko na starsze łóżko gdy Nicole miała ok 1,5 roku. Było to trafne posunięcie bo strasznie jej się to podobało, czuła się taka wyróżniona :-)
 
Mikołaj (prawie 21 miesięcy) śpi od 3 dni w łóżeczku bez szczebelków-samochodzie.Jest zachwycony i nie spada.Ale ok roku zaczął spać z mamą i w dzień spał sam na moim dużym łóżku.
 
reklama
Dzięki wszystkim za odpowiedz ,dochodze do wniosku że już mogę ją przenieść do łozka zwykłego ,teraz tylko muszę cos fajnego i funkcjonalnego znaleść :tak: :tak: ciekawe jak sie jej będzie podobało:confused: :-)
 
Do góry