reklama

Łóżeczko dla dwu-latka

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2010' rozpoczęty przez Ania., 8 Czerwiec 2012.

1. Ania.

Ania. Fanka BB :)

Witam :-)

Jesteśmy na etapie intensywnego poszukiwania łóżeczka...Nasz wyczekiwany model -Leksvik z Ikei, już zaprzestano produkować :-(...
    Szukamy łóżeczka z drewna litego, nie przesadnie drogiego- do 800zł , najlepiej już z materacem i szufladami. Czy macie jakiś sprawdzony model ? Będę wdzięczna za podzielenie się informacjami.

2. Faith

Faith Zaangażowana w BB

3. reklama
  4. Madzia_33

Madzia_33 Mama Julki i Krzysia !!!

5. Klementinka

Klementinka Fanka BB :)

oo temat dla mnie, po powrocie do domu Jas przenosi se do nowego lozeczka
    tez myslalam nad kritterem z ikea

6. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

7. zyrraffka

zyrraffka Szczęśliwa mama

8. Madzia_33

Madzia_33 Mama Julki i Krzysia !!!

Ja nie zdecydowałam sie na łozko z tymi długimi barierkami poniewaz nie mozna na nim usiasc w ciagu dnia, szczególnie jak przychodzą koleżanki, poza tym zawsze sie boje że jak dzieci bedą szalec to sobie krzywdę zrobią o te barierki

Synkowi z racji braku miejsca kupiliśmy takie wyrko i tez jesteąmy zadowoleni Czerwone z niebieskim wykończeniem i jedną poduchą na której jest wyszyte autko
    ŁÓŻKO DZIECIĘCE ,,TOMEK AUTKO ''TANIO!!!!!!!! (2380889582) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

9. Ania.

Ania. Fanka BB :)

Dziękuję Dziewczyny za Wasze propozycje. Też myślałam o łóżeczku Grześ, ale ta boczna barierka jest chyba niezdejmowalna?

Łóżeczka z płyty, te bajecznie kolorowe są bardzo ładne, tylko gdy dziecko nie ma jeszcze swojego pokoju i śpi u rodziców...to nie bardzo pasuje ;-)

10. reklama
  11. martela

martela Fanka BB :)

poza tym przez tą barierkę nie ma jak przysiąść i poczytać bajeczki...

Poleć forum