reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczko ?? Tradycyjne czy turystyczne

Łóżeczko tradycyjne (drewniane) takiego używamy do dnia dzisiejszego, WeroNika jest do niego "przywiązana" heheh bardzo go lubi i nie chce się z nim rozstać.

Łózeczko turystyczne kupiliśmy na noclegi wyjazdowei tez się sprawdza :)
 
reklama
Wracając do tematu łóżeczek turystycznych ;-) My chcielibyśmy kupić łóżeczko Graco, ale ono ma trochę niestandardowy wymiar (105x74), zastanawiam się gdzie kupić taki materacyk?? Może któraś z Was już przerabiała ten problem :confused: Poproszę o rady ;-)
 
Wracając do tematu łóżeczek turystycznych ;-) My chcielibyśmy kupić łóżeczko Graco, ale ono ma trochę niestandardowy wymiar (105x74), zastanawiam się gdzie kupić taki materacyk?? Może któraś z Was już przerabiała ten problem :confused: Poproszę o rady ;-)

Hej. W zestawie powinien być materacyk, ale jest on raczej cienki i niewygodny. Nie znajdziesz tych rozmiarów materacyka. Jedyne wyjście to na specjalne zamówienie do wykrojenia z pianki. Ja już to przerabiałem. Zapytaj w jakimś sklepie z łóżeczkami w swoim mieście.
pozdrawiam
 
Dzięki janekS :-) Będę musiała popytać w takim razie, no nic..zakupy dopiero przed nam ;-) pozdrawiam :-)
 
Witam!:-)

Ja sama teraz mam ten problem,bo nie wiem co wybrac:D spodziewam sie pierwszego malenstwa i na samym poczatku chcialam lozeczko tradycyjne,bo kolorowe i te zaslonki maja i sa bajeczne poprostu.Ale weszlam kiedys do sklepu z lozeczkami i wlasnie przykulam wzrok na lozeczko turystyczne:szok::tak: pani zaczela w sklepie pokazywac na czym polega itp. Ale jakos to do mnie nie przemowilo,bo po pierwsze ten kolor byl taki ponury a tylko jedno stalo takie a zaraz te bajeczne staly:-D<tradycyjne>.Wiec juz nie bylam pewna,jak moja siostra rodzila to byly tylko kojce:-D ale zaczelam czytac o tych turystycznych i powiem ze sa jak dla mnie chyba bardziej funkcyjne. Z reszta jak Panie tutaaj ujmuja tak samo teraz moje dziecko jest strasznie "dynamiczne" w brzuchu:laugh2:. Z reszta jak tatus:-). A ze mamy duzo wydatkow musze sie zdecydowac na jedno i chyba bedzie to turystyczne. Z reszta jak maz wroci z pracy zaraz go zaatakuje zdjeciami i waszymi opiniami:D Ale i tak jak On to ujmuje-kupi to co mi sie spodoba:D Bo wiadomo mezczyzni gustu nie maja:-D. A co do tych zdjec to weszlam na Allegro.pl i tam sa poprostu rozniste!! Kolorowe i w ogole. Jezeli u nas w sklepie nie bedzie takich to zamowie przez allegro. A ceny tez nie sa wcale duze. Tylko martwi mnie ten materacyk,bo nie wiem czy dostane taki u nas na te zamowienie,lub czy bede miec szanse na kupno takiego-z reszta nawet nie wiem dokladnie jaki to ma byc:-D.Cos sie wymysli. Podobalo mi sie jak jedna Pani ujela tu ze jezdzi po calym mieszkaniu,bo ma kolka i ze nawrzuca mu zabawek i ze mozna mowic do malucha:-D SUPER!! Cos dla mnie!:D:happy::tak:

Zycze milego dnia
:-)
 
:confused: wczoraj cos z mojej wiadomosci ucielo... W kazdym razie chcialam tylko dodac, ze fajne sa te meble Meblik-kolorowe i podobaja sie dzieciom; poza tym sa dobrej jakosci. Lozeczko mozna 3 razy obnizyc w miare jak dziecko rosnie. Szczebelki sa plaskie i dwie mozna wyjac, no i mozna z tego lozeczka zrobic kanape. Do tego tez sprzedaja materacyki. We Wroclawiu salon firmowy miesci sie na Bielanach Wroclawskich. Maja tez dodatki do mebli-posciele, narzuty, lampki i rozne inne fajne gadzety:tak:
 
Co do lozeczka turystycznego... Moja Zosia ma juz dosc dawno lozeczko turyst./kojec - takie najzwyklejsze bez bajerow. Ale nie za bardzo lubi w nim sypiac - za nisko jest dla niej - odkad potrafi sama stac jest i tak lepiej. Ale jak jestesmy u dziadkow, to nie ma wyjscia;-) Wydaje mi sie, ze dziecko powinno spac w tradycyjnym lozku i absolutnie nie bujanym - kazdy fachowiec tak twierdzi. Moj brat np. zakupil dla synka lozeczko turystyczne, to maly ani razu do niego nie wszedl; nie mowiac o spaniu!!! ;-P
 
Co do lozeczka turystycznego... Moja Zosia ma juz dosc dawno lozeczko turyst./kojec - takie najzwyklejsze bez bajerow. Ale nie za bardzo lubi w nim sypiac - za nisko jest dla niej - odkad potrafi sama stac jest i tak lepiej. Ale jak jestesmy u dziadkow, to nie ma wyjscia;-) Wydaje mi sie, ze dziecko powinno spac w tradycyjnym lozku i absolutnie nie bujanym - kazdy fachowiec tak twierdzi. Moj brat np. zakupil dla synka lozeczko turystyczne, to maly ani razu do niego nie wszedl; nie mowiac o spaniu!!! ;-P

To wrzuc do łóżeczka normalny materac wtedy nie bedzie jej nisko, moja Zoska jak miała 1,4 to potrafiła z tego łóżeczka wyjść górą więc raczej nisko nie jest.
Poza tym łózeczko turystyczne ma same zalety , jest miękkie dziecko nie obija sie o szczeble, boki łózeczka dopasowują się do ciałka dziecka a nie na odwrót, że dziecko do twardych szczebli, można je wszedzie zabrac , łatwo złożyc, przestawić jak dla mnie po półtorarocznym uzywaniu nie ma minusów, genialne rozwiązanie.
 
reklama
Dlaczego łóżeczko turystyczne tylko jeśli planujemy wyjazd lub dużo podróżujemy?????...
My zdecydowaliśmy się na turystyczne bo w domu nie będzie problemu żeby je przestawiać, jest miękkie, a dodatkowo to wybrane przez nas ma od razu przewijak w zestawie (Baby Design) - trochę miejsca oszczędzimy :-).
Myślę, że tak jak poprzedniczki pisały wystarczy dokupić porządny materacyk i mamy mega funkcjonalne rozwiązanie. Model łóżeczka wybrany przez nas służy już koleżance od 14 miesięcy i nie widać żadnych uszkodzeń, jest stabilne i solidne. Myślę, że i u nas dobrze się sprawdzi :tak:
 
Do góry