reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

łóżeczko turystyczne - jakie?

Thien

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Sierpień 2008
Postów
58
Miasto
Warszawa
Po przekopaniu się przez porady planuję zakup łóżeczka turystycznego, ale chciałabym aby miało opcję bujania. Jako dziecko uwielbiałam bujanie (mowy nie było o spaniu bez tego) i pewnie moja dzidzia też tak mieć będzie.
Z tego co widziałam opcję kołysania ma tylko Arti Fibo Simbo i BeeBee Smart Plus.
Które wybrać? Czy też nie upierać się przy tym kołysaniu i kupić coś innego?
 
reklama
witaj:) ja mam łózeczko turystyczne smart plus. myslałam tak ja Ty jak byłam w ciazy bo kochałam bujanie:-D ale mojego dziecka nie bujałam i nie bujam widocznie to kwestia tego czy przyzwyczaisz dziecko do bujania. łóżeczko jest fajne ale mi opcja bujania jest nie potrzebna:-) polecam zwykłe łozeczko turystyczne jest o wiele wiele tansze a dziecko spi w nim tak samo wygodnie jak i w tych drogich:-) pozdrawiam:-)
 
Witam

A ja mam pytanko odnosnie fotelika samochodowego do 18 kg.

Czy ktoras mama moze mi doradzic jaki jest fajny? Myslelismy o maxi cosi tobi, ale sama nie wiem... Chciałabym aby był wygodny... Zbliza sie zima, czas kurtek, kombinezonow. Musi byc w miare obszerny. No i bezpieczny jednoczesnie!

Prosze o rade. I z gory dzieki :tak:
 
Dzięki za podpowiedź. Kupiłam to Beebee smart. Testowałam w sklepie. Solidniejsze niż Graco, a 1/3 ceny. Płozy montuje się osobno i są składane.
:-)
Jeśli idzie o foteliki to właśnie wczoraj widziałam w świecie dziecka jak państwo przyszli i przymierzali 'delikwenta' do różnych fotelików. Jak się krzywił to wysiadka, jak siedział zadowolony to kupili.
 
Witam wszystkie kochane mamy.
Ja kupiłam mojemu synkowi tradycyjne łóżeczko drewniane.Ze względu że często jeżdzilismy do teściowej i mamy zdecydowaliśmy kupić łóżeczko turystyczne.Wybór padł na model Babybutterfly.Jest rewelacyjne pod każdym względem.Bardzo ładna kolorystyka i wykonanie.Sprzedający odradził nam tylko model z płozami bujanymi bo były gdzieś wypadki.Łóżeczko ma kółka i zamiast tego bujaka można leciutko pobujać malca.
Łóżeczko drewniane trafiło na allegro i zostało turystyczne w pokoju.Zainwestowaliśmy tylko w lepszy materac i naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni.Mamy je już rok i nic się nie dzieje.Jestem teraz w 2 m-cu ciąży i łóżeczko mam już z głowy.Tylko nie wiem jak zareaguje starszy synek.Najwyżej kupimy drugie
Tu jest model mojego łóżeczka:
ŁÓŻECZKO KOJEC LAMPKA WIBRA MOSKITERA MODEL2010 (989836712) - Aukcje internetowe Allegro
 
Witam,

Ja mogę polecić trochę niestandardowe łóżeczko turystyczne...wprawdzie nie ma funkcji bujania:) ale może się komuś przyda. U nas we wszystkich podróżach sprawdza się znakomicie link
 
dziewczyny a jak z łóżeczkami turystycznymi? znalazłam na Allegro coś takiego MOOLINO ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE KOJEC 3 KOL+GRATIS (1537179619) - Aukcje internetowe Allegro waga do zniesienia, mniejszy po złożeniu od standardowych łóżeczek, tyle że nie ma wyjścia i obawiam się że to już spory problem, tym bardziej że łóżeczko turystyczne można wykorzystywać później jako taki namiot ogrodowy dla starszego dziecka... macie może łóżeczka turystyczne? co polecacie? wynalazłam jeszcze coś takiego -BBB- SAMSONITE - ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE (1507112284) - Aukcje internetowe Allegro łóżeczko wygląda extra ale cena kosmiczna
baffled5wh.gif
fajne jest bo leciutkie (wkurza mnie, że przy każdym wyjeździe mamy tyle ciężkich tobołów) no i ma rozpinany bok, choć nie jest bez minusów bo Krzysiek uwielbia łapać się brzegów i stawać, w łóżeczku, przy szafce itp. a w tym koju nie ma możliwości; łóżeczko potrzebne jest nam bardzo bo zawsze jak gdzieś jedziemy to jest problem ze spaniem Małego, w 3 w łóżku jest mało wygodnie nam zaś w wózku to z kolei jemu ;-/ pomóżcie, doradźcie
 
reklama
Jeżeli chodzi o łóżeczka turystyczne to też zależy jakie duże masz dziecko i gdzie tak naprawdę będziesz je rozstawiać. Bo jeżeli chcesz kupić takie łóżeczko, żeby je zawozić rodzicom czy teściom, żeby maluch spędził u nic noc, to ja preferuję takie większe z czterema ściankami. Natomiast jeżeli myślisz o celach urlopowych, to może takie mniejsze, lżejsze, półokrągłe pewnie wystarczy ;)
 
Do góry