reklama

łózeczko turystyczne-proszę o rade

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez sosika, 9 Czerwiec 2011.

1. sosika

sosika Zaciekawiona BB

Drogie Mamy! Czy miała któraś z Was do czynienia z łózeczkiem turystycznym? Nasz Felippe to juz prawie dorosly mezczyzna, ale moja siostra czeka teraz na pierwszego bobasa, no i jako matka chrzestna mam sie postarac i lozeczko. Swojego nie moge odstapic bo mialam taki przerabiane na lozko i maly nadal w nim spi. No ale jest jeszcze kwestia ze moja siora uparla sie na turystyczne. :no: Ze lepsze ze wygodniejsze, itd. W sumie to nie mam sie kogo zapytac, a moze ktoras z Was uzywala takiego lozeczka. Interesuje mnie czy to wogule dobry pomysl dla niemowlaka, czy takie lozeczk sa stabilne, czy dziecko nie pokrzywi sobie w nich kregoslupa :crazy::rofl2:itd. Jesli kupowac to na co zwracac uwage, jaka firma?
    Takie znalazlam na promocji ;-)
    Łóżeczko Delti Lily - zieleń zieleń | Sen | Łóżeczka | Turystyczne | Artykuły dziecięce - Akcesoria dla dzieci - Sklep Częstochowa
    a takie mi sie podoba:
    Łóżeczko turystyczne Caretero Grande - Zielone | Sen | Łóżeczka | Turystyczne | Artykuły dziecięce - Akcesoria dla dzieci - Sklep Częstochowa

Będę wdzięczna za odpowiedz :tak:

2. Alusia8989

Alusia8989 Gość

Hej.
    Ja mam te drugie. Caretro Grande i tak. Przewijak jest beznadziejny bo się zapada i dziecka nie da się na nim przewinąć bo jest tak jak by w dziurze.
    Ten cały baldachim to też nie jest zbyt rewelacyjny bo jak dla mnie to ciężko jest spod niego potem dziecko wyciągnąć jeśli chcesz żeby dziecko patrzyło na zabawki to musisz go wsadzić troszke głębiej pod baldachim.
    To są minusy dla noworodka.
    Teraz u mnie używa go dwu latek i już zamek się rozerwał ;/
    No moim zdaniem LOZECZKO TURYSTYCZNE - ANGIELSKI MODEL +2 GRATISY (1608708569) - Aukcje internetowe Allegro te jest super .
    powodzenia w podjęciu decyzji ;)

3. reklama
  4. umi2

umi2 Fanka BB :)

Łóżeczko Delti Lily - zieleń zieleń | Sen | Łóżeczka | Turystyczne | Artykuły dziecięce - Akcesoria dla dzieci - Sklep Częstochowa

Mam podobne ja do tego miałam jeszcze przewijak i pałak z zabawkami. Łózko wg mnie ok w okresie noworodkowym. Minus był w przewijaku bo ciezko było przwinać w nim dziecko, ale tu przewijaka nie ma wiec jako samo łóżeczko uważam za bardzo fajne i wytrzymałe, mój syn uzywa go do dziś a ma 2 lata, jedyne co ucierpiało to suwak, na wejściu do łóżeczka. Świetnie sie przesuwa, gdy chce sie posprzątać dla mnie idealne. Nie doczytałam czy ma regulowaną wysokość materaca, ale są takie które to nie mają wiec lepiej zwrócić na to uwagę bo ciężko sie sięga na sam dół po takiego maluszka.

5. martaik

martaik Fanka BB :)

Ja posiadam łózeczko Mothercare, jest kiepskie, ciezko sie rozkłada, odradzam. Uwazam ze łózeczko turystyczne nie jest wygodne zamiast zwyklego, jest dobre na wyjazdy ale ja nie chcialabym takiego zamiast tradycyjnego.

6. Skrzat

Skrzat Fanka BB :)

hej,
    ja mam takie BABY ONO łóżeczko turystyczne 288/1 królik (1639080804) - Aukcje internetowe Allegro tylko kolor inny. To jeden z fajniejszych zakupów gadżetowych jakie zrobilismy:) Sprawdza się na wyjazdach, weekendy:) Przewijak jednak dość mały, starczył tylko na pierwsze miesiące, ale za to podiweszanie super, bo łatwo było maluszka sięgać. U nas sprawdza się, ale jako rzeczywiście turystyczne, kupilismy materac turystyczny (taki składany na 3 części), ale jeśli łóżeczko ma służyc jako normalne polacałabym zwykły klasyczny materac;)

7. Wisieńka

Wisieńka Fanka BB :)

Moje koleżanki u swoich córeczek zakupiły od razu turystyczne plus klasyczny materac, są zadowolone

8. umi2

umi2 Fanka BB :)

A mnie do głowy nie wpadło, żeby kupić zwykły materac, mały od początku spi na tym łóżeczkowym i w sumie nie narzeka. Ale pewnie gdybym na to wpadła to tez zakupiłabym zwykły materac dla wygody dziecka.

9. Maliina

Maliina Moderator

ja mam takie tylko inny zupelnie kolor z tym ze widze ze w ofercie nie maja teraz MAMTU KOJEC/ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE PAULA CAMO+GRATIS (1593924753) - Aukcje internetowe Allegro
    chyba ze gdzies na innej aukcji. w kazdym razie moje to typowy kojec nie ma regulacji wysokosci. mamy materac z lozeczka drewnianego ktore wczesniej uzywalismy. spisuje sie doskonale. jest bardzo stabilny na cuda jakie wykonuje moja pociecha. ja jak najbardziej sobie chwale. prosty i szybki spsob skladania i rozkadania wygodne do transportu jak to przystalo na lozeczka turystyczne:)

10. reklama
  11. Magdzik20

Magdzik20 Fanka BB :)

12. sosika

sosika Zaciekawiona BB

Dzięki mamy za odpowiedzi, mi się własnie to na promocji podoba - Delti Lily. Tak jak piszecie mysle że przewijak będzie jednak lepszy osobno, taki normalny na komode nakladany. Dobra opcja z tym materacem, żeby dokupić bo bedzie przynajmniej sztywniejszy ten spód, takze dzieki juz bede szukac. Jeszcze mam pytanie o karuzele: czy tam da sie podpiac kazda karuzele, czy musi bys specjalna jakas? Bo tu widze taka, na ktorej pisza ze jest wlasnie do turystycznego lozeczka
    Karuzela na łóżeczko turystyczne | Zabawa | Karuzelki | Artykuły dziecięce - Akcesoria dla dzieci - Sklep Częstochowa chce juz caly komplet kupic ;-)

Poleć forum