reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczko turystyczne zamiast szczebelkowego?

Ja mam turystyczne i za radą rehabilitanta na ten rozkładany niby materac położyłam cienką kołdrę. Ale się zastanawiam, czy nie lepiej dokupić jakiś normalny materac piankowy. Jak lepiej dla kręgosłupa dziecka spać na kołdrze, czy materacu?
 
reklama
Ja mam turystyczne i za radą rehabilitanta na ten rozkładany niby materac położyłam cienką kołdrę. Ale się zastanawiam, czy nie lepiej dokupić jakiś normalny materac piankowy. Jak lepiej dla kręgosłupa dziecka spać na kołdrze, czy materacu?
My od poczatku mamy do tego normalny materacyk. Nawet przez mysl mi nie przyszlo zeby synek spal tylko na tym rozkladanym ktory jest dosc twardy. Bardziej traktuje go jako usztywnienie, zwlaszcza podwieszanej podłogi.
 
Chyba lepiej założyć ochraniacze. Turystyczne są całe z materiału więc gromadzą więcej kurzu. Poza tym nie są tak stabilne, mogą się przesuwać jak dziecko będzie w środku skakać i się wiercic.
 
Ja mam turystyczne i za radą rehabilitanta na ten rozkładany niby materac położyłam cienką kołdrę. Ale się zastanawiam, czy nie lepiej dokupić jakiś normalny materac piankowy. Jak lepiej dla kręgosłupa dziecka spać na kołdrze, czy materacu?
Ja dokupiłam materac. Można znaleźć w necie takie rozmiary.
 
Przez pierwsze miesiące życia mój maluszek spał w takim turystycznym łóżeczku 3 w 1 z lionelo, chyba timon ono się nazywało. Ogromnym plusem było to, że mogłam je sama przenosić z jednego miejsca na drugie. Ja nie dokupywałam żadnego materaca, w zestawie dołączony już był piankowy materac.
 
Fakt, firma lionelo ma bardzo dobre łóżeczka turystyczne, my mamy łóżeczko simon. Mała jest zachwycona karuzelą, która gra. W końcu przesypia 3/4 nocy co jest dla nas sporą ulgą ;-)
 
reklama
i jeszcze jedna zaleta, że starszak się na nie nie wspina. Na szczebelki by właził i budził młodszego. Starszy śpi z nami, ale tak wierzga, że noworodka nie szło razem położyć.
 
Do góry