reklama

łóżeczko turystyczne

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez Ewcia102, 28 Maj 2009.

1. Ewcia102

Ewcia102 Początkująca w BB

Proszę o pomoc w wyborze łóżeczka turystycznego. Z jakich łóżeczek jesteście zadowoleni? Zależy mi, aby łóżeczko było lekkie i zajmowało bardzo mało miejsca. Ostatnio znalazłam w internecie łóżeczko firmy deryan. (Z wyglądu przypomina namiocik dla dziecka, można je obejrzeć na allergo ). Jest łóżeczkiem a jednocześnie nietypowym miejscem do zabawy. Czy ktoś z Was ma już może taki namiocik? Prosze o Wasze opinie i pomoc.

2. martha1

martha1 Fanka BB :)

3. reklama
  4. mikusia84r

mikusia84r Entuzjast(k)a

my mamy łóżeczko turystyczne firmy Coneco granatowo-zielone i jestem bardzo zadowolona z tego zakupu, 2 lata temu kosztowało ok 180 zł

5. Makunga

Makunga Fanka BB :)

Mam pytanko, też chcę kupić takie łóżeczko ( mam już tradycyjne) i zastanawiam się czy może ono w 100% spełniać funkcję takiego domowego łóżeczka, tzn. czy się sprawdza dobrze w domku... Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam:-)

6. Nikki.

Nikki. Fanka BB :)

Makunga, dla starszego dziecka to pewnie jeszcze turystyczne ujdzie, ale dla noworodka to musi być dobry materacyk i porządny przewiew, poza tym ta siateczka łapie kurz, szczebelki łatwiej w czystości utrzymać.

7. aga555

aga555 kwiecień05/grudzień07

Witam! zgadzam sie z poprzedniczka wypowiedzi lózeczko ze szczebelkami duzo lepsze w utrzymaniu czystosci ,nasz David obecnie kozysta z łózeczka turystycznego i nie jestem zadowolona jeszcze jak byl malutki to bylo ok,ale kiedy zaczol powoli wstawac nie mial sie czego trzymac jednak szczebelki sa wygodniejsze mial by sie o co podciagac do gory,w łózeczku turystycznym sa tylko dwie regulacje, wiec na samej gorze bylo juz za wysoko a na dole za nisko, nasza natala miala lozeczko ze szczebelkami i bylam bardzo zadowolona, osobiscie nie polecam łózeczek turystycznech ale oczywiscie kazdego inny wybur Pozdrawiam

8. kasia.j

kasia.j Rodzinka w komplecie :)

A ja z kolei moge polecic ten typ lozeczek. U mnie dwojka dzieci spala w takich lozeczkach, jedno w dalszym ciagu sypia. Czesto sie przeprowadzamy, duzo podrozujemy i te lozeczka u nas fantastycznie sie sprawdzily.
    Nikki - nic nie stoi na przeszkodzie by do tego lozeczka dokupic zwykly materac, by mialo miekko, a co do kurzu to po siatce przejezdzam odkurzaczem i sprawa zalatwiona, a material z ktorego sa zrobione bardzo latwo sie czysci
    aga555 - dzieci doskonale sobie same radza, jak nie maja szczebelek to znajda sobie inny sposob, by wstac, zaleta jest to, ze jak sie przewraca, to nie wali glowa w szczebelki, tylko w siatke
    Ewcia - kupujac lozeczko zwrocilabym uwage na to czy ma otwierany bok, bardzo przydatne, gdy maluch juz jest starszy, to sobie sam wyjdzie

9. Ewcia102

dziękuje Wam wszystkim za opinie, super że tak szybko dostałam info. A teraz szczerze Wam powiem, że nie mogłam się powstrzymać i na dzień dziecka kupiłam synkowi ten namiocik na SealDesign - artykuły dla dzieci, Deryan Jest super. Maluch w ogóle z niego nie wychodzi. Na razie pogoda kiepska więc korzystamy z niego tylko w domu, ale na weekend wybieramy się do teściów, zabieramy łóżeczko ze sobą i może jak wyjdzie słonko to bedzie okazja przetestować go w plenerze. napisze Wam jak sie sprawdza.

10. reklama
  11. mazitatus

mazitatus Zaangażowana w BB

Witam.
    Przegladnalem troszke ten post, bo nas równiez ciekawi forma przenosnego luzeczka dla dzieci i mysle ze w najblizszym czasie cos chcielibysmy tez kupic.
    Co do pierwszego z postów, to mamy wlasnie przenosne lózeczko takie z siateczka i do niego zwykly materac, drugie drewniane jest rowniez. Sprawdza sie jak na razie w 100%, choc bardziej jako stacjonarne lózeczko, Bartus ma jedynie 5 miesiecy. Jako przenosne luzeczko w podróz raczej nie jest to dobre rozwiazanie, bowiem pakunek jest dosc duzy i ciezki. Samo luzeczko ma tez normalne rozmiary. Polecam wiec to bardziej jako stacjonarne luzeczko z mozliwoscia wyjazdu do tesciów na ponad tydzien. Tutaj wada sa jedynie duze wymiary po rozlozeniu.:nerd:
    Co do tego ostatniego przenosnego luzeczka jest to swietne rozwiazanie na krótkie podróze samochodem, czy na wczasy lokalne czy do tesci . :happy:Zwlaszcza ze namiocik jest niewielki. Watpliwosc jedynie mielibysmy stawiajac luzeczko na podlodze, ale mysle ze nie jest to tez jakias wielka niedogodnosc.
    Nie zgodze sie jednak ze to rozwiazanie turystyczne, bo luzeczko ma prawie 3 kg :szok:wagi. Dla porównania namiot dwuosobowy z przedsionkiem ma mniejsza wage i mozna znalezc za nizsza cene. Równiez i rozkladanie namiotu czesto zajmuje niewiele wiecej czasu. Do tego dobra karimata i nawet nocleg dla rodziców i miejsce do karminia. Tutaj jedynie wówczas liczy sie miejsce po rozlozeniu. :confused2:
    Czesto podruzujemy, wiec staramy sie zwracac wlasnie uwage ne te drobnostki. Obawiamy sie wiec, ze skonczy sie na zakupie takiego luzeczka i jakiegos leciutkiego namiociku na male eskapady. Jesli uda nam sie znalezc cos za nizsza cene i lzejszego damy znac. :-)

12. Ewcia102

Witam wszystkich, przetestowałam ten namiocik i mogę go Wam uczciwie polecić. Najpierw sprawdził się w domu jako namiot - po prostu do zabawy. Na weekend u teściów w nocy służył za łóżeczko, a w ciągu dnia wystawiliśmy namiocik do ogródka. W komplecie dostaliśmy samopompujący materacyk, który jest grubości około 3 cm i śpiworek. W zupełności wystarcza, żeby postawić łóżeczko na tarasie, nie przepuszcza w ogóle chłodu. Sprzedający pisze jeszcze, że namiocik sprawdza się także na plaży, za trzy tygodnie i to przetestuje więc sprawdzę czy rzeczywiście tak jest :tak:. Pozdrawiam

Poleć forum