reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżkowe sprawy...

reklama
Spyatalam gin czemu jest "ciasniej" i dowiedzialam sie ze z powody prolaktyny (hormon) wydzielnej po porodzie w celu podtrzymania laktacji - wiec ktora ma jej sporo ma "ciasniej" - podobno to minie po ustaniu karmienia

ŁŁłłłłeeeeee.... jestem niepocieszona..... :-:)sorry2:

...
Acha Mary, w koncu wczoraj sie odwazylam na oralny ;-) i bylo bosko :)
Noooo, to gratuluję postępów.... ;-):tak:
 
My od razu w żel durex się zaopatrzyliśmy i było bardzo,bardzo i jeszcze raz bardzo miło:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
No ale po taaaaaaaaakiej przerwie (7miesięcy) hehehe;-);-);-);-);-);-);-);-)
 
A ja sie boje jak cholera :zawstydzona/y::zawstydzona/y: wszystkie zabawy lozkowe OK ale samego sexu sie boje... mam wrazenie ze peknie mi blizna albo nic nie poczuje.... :-( Mam nadzieje ze sie to zmieni... narazie maz cierpliwie czeka, ale jak dlugo mozna... a taka ochote mialam na poczatku po porodzie...
 
Klaudzia ja też się bardzo bałam, wiedziałam, że w środku też popękałam i to mnie strasznie przerażało, bo ja jestem wzrokowcem, żeby coś oswoić muszę to poobserwować i takie tam.........., ale przemogłam się, przed zbliżeniem mieliśmy z mężem rozmowę, wytłumaczyłam mu, że może się zdziwić bo "tam" jest już inaczej ;-);-);-);-);-) i musi też wziąć pod uwagę to, ze mogę w trakcie zrezygnować i najważniejsze, ze ma być delikatny.................Myślę, ze najkorzystniej po grze wstępnej żebyś była na partnerze, będziesz mogła kontrolować ruchy, Ty narzucisz tempo, "głębokość". Proponuję stopniowe oswajanie, u na się to sprawdziło...........
I zrelksuj się nie skupiaj się tylko na tym, żeby nie bolało, nie spieszcie się będzie i dobrze, tego życzę :-):-):-):-):-):-)
 
my też sie odważyliśmy ( choć jeszcze krwawię mimo ze mały ma 2 miesiące- ale jak to sie mówi krew nie woda :tak: ) i było cudownie.
Mąż mówi ze zrobiłam sie tam ciaśniejsza, wiec pewnie albo ze stresu ze zaboli- albo przez ten hormon prolaktynę. Muszę sie w końcu wybrać do gin.
Mąż sugerował wcześniej anal- ale sie nie odważyłam.
Jakoś mało pociągające jest to dla mnie - to miejsce kojarzy mi sie wyłacznie z potrzebami fizjologicznymi a nie z seksem.
 
...
Mąż sugerował wcześniej anal- ale sie nie odważyłam.
Jakoś mało pociągające jest to dla mnie - to miejsce kojarzy mi sie wyłacznie z potrzebami fizjologicznymi a nie z seksem.

Też kiedyś tak myślałam ale po pewnym czasie zmieniłam troche podejście... ;-)
Z tym że oczywiście nie zawsze można(...), nie zawsze akurat na taką aktywność jest ochota... Poza tym potrzeba do tego maxymalnego rozluźnienia i odpowiedniego podejścia i mega delikatności partnera (jakoś trudno mi to wytłumaczyć).
Napewno pobudza zupełnie inne sfery niż normalny seksik.
Warto spróbowac żeby wiedzieć o czym mowa ;-)
 
Też kiedyś tak myślałam ale po pewnym czasie zmieniłam troche podejście... ;-)
Z tym że oczywiście nie zawsze można(...), nie zawsze akurat na taką aktywność jest ochota... Poza tym potrzeba do tego maxymalnego rozluźnienia i odpowiedniego podejścia i mega delikatności partnera (jakoś trudno mi to wytłumaczyć).
Napewno pobudza zupełnie inne sfery niż normalny seksik.
Warto spróbowac żeby wiedzieć o czym mowa ;-)

Zgodze sie z Toba :tak: Ja rzadko kiedy mam na to ochote ale czasami mam ;-) i tak, to sa zupelnie inne doznania :tak:
 
Dziunka, Mary__Mary.....serio ?
naprawdę można TAM fajne doznania mieć ?
Mi sie zawsze wydawało , ze podczas takiego stosunku kobieta moze mieć odczucia jakby robiła za przeproszeniem..kupę....bo w końcu coś wchodzi i wychodzi.....
kiedyś na jakimś forum o takiej tematyce naczytałam sie o różnych wstydliwych wpadkach i wypadkach i jakos nigdy mnie nie ciągnęło....
Mój M na moje wypytywania przyznał sie ze kilka razy sie zdarzyło ze z poprzednimi partnerkami ( niech ich drzwi ścisnął) zdarzyło mu sie to spróbować i go do tego nie ciągnie bardzo, ale ze jesli ja bym chciała zobaczyc jak to jest to on chetnie pomoże...
A czy mozecie mieć orgazm od tamtych sfer ?
 
reklama
Sprobuj ;-) sam poczatek moze byc taki jakby Ci sie chcialo kupe zrobic, ale potem jest ok ;-) nie wiem czy orgazm...ale jest milo ;-)
 
Do góry