reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżkowe sprawy...

Sprobuj ;-) sam poczatek moze byc taki jakby Ci sie chcialo kupe zrobic, ale potem jest ok ;-) nie wiem czy orgazm...ale jest milo ;-)

A ja nie mam odczucia jak na kupe nawet na początku :-D
No i jak na pierwszy raz warto sie posilić żelem KY lub coś w tym stylu...
Czasem wystarczy na początek rozochocić sie seksikiem "standardowym", dzieki czemu ty nabierzesz ochoty na wiecej a partner nieco nawilży(...) więc żel moze nie być potrzebny...
Orgazm nie, ale mega przyjemny masaż :tak::-)
 
reklama
Sprobuj ;-) sam poczatek moze byc taki jakby Ci sie chcialo kupe zrobic, ale potem jest ok ;-) nie wiem czy orgazm...ale jest milo ;-)
kurdę, a dla mnie taki seks nigdy przyjemny nie był! i co my nie próbowaliśmy, żeby jakoś "rozluźnic". po prostu anal chyba jest nie dla mnie, bo ja odczuwam wyłącznie parcie i szybko do wc lecę, bo się boję, ze coś wyskoczy :szok:
 
Zastanawia mnie jedna kwestia; od jakiegoś miesiąca bardzo spadła mi ochota na sex - normalnie jestem w szoku :shocked2:
Mizianki, przytulanki jak najbardziej mile widziane ale na całej reszcie przestało mi jakoś zależeć... :dry:
Normalnie nie wiem co mam o tym myślec..:dry:
Napewno swoje robi ze jeszcze nie biorę pigułek(...) no ale mimo wszystko...
dziwnie....:dry:
 
reklama
Mary mam to samo. mizianki ok - ale nie sam sex. nie wiem dlaczego tak się stało, zawsze byłam chętna i to zawsze mój Ł mnie stopował, bo mogłam 3 razy dziennie. a teraz - musi namawiać.
 
Do góry