reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łożysko przodujące - 18 tydzień ciąży

...Margotka9022...

Szczęśliwa mama
Dołączył(a)
24 Wrzesień 2012
Postów
2 529
Witam, wczoraj na usg dowiedziałam się ze mam łożysko przodujace które nachodzi na ujście szyjki. Lekarka uspokaja ze może się jeszcze podnieść bo o łożysku przodujacym mówi się po 20 tc. Póki co mam nakaz leżenia i odpoczynku. Jak było y Was? Dodam że nie plamie, nie krwawie ale jestem poinformowana ze tak może być.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak. Ale nie całkiem. Miałam brzeznie przodujace. Zakaz dzwigania, seksu i oszczedzanie sie

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No przy calym jest gorzej ale to dopiero 18 tydz ;) dopiero po 20 tyg możemy mówić o lozysku przodujacym

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem właśnie ze jestem w trochę gorszej sytuacji. Ale ponieważ jest to 18 tydzień to mam cień nadziei ze chociaż z tego ujścia się wycofa...

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Margotka ja w ciazy z synkiem mialam takie łożysko. Z tym ze ja w 14 tyg mialam krwotok. Oszczedzalam sie w miare mozliwosci. Nie dzwigalam i zero sexu. Wizja cc akurat sie nie przejmowalam bi pierwsza ciaza zakonczyla sie cc i wiedzialam ze druga też tak sie zakonczy. Mi lozysko migrowalo z sciany przedniej na tylnia. W 20 tyg juz bylo wysoko na tylniej scianie. Aaa i zanim sie podnioslo dr nie badal mnie palpacyjnie, zebym nie krwawila. Dopiero jak sie podnioslo wrocilismy do badan na kozle.
 
reklama
Margotka ja w ciazy z synkiem mialam takie łożysko. Z tym ze ja w 14 tyg mialam krwotok. Oszczedzalam sie w miare mozliwosci. Nie dzwigalam i zero sexu. Wizja cc akurat sie nie przejmowalam bi pierwsza ciaza zakonczyla sie cc i wiedzialam ze druga też tak sie zakonczy. Mi lozysko migrowalo z sciany przedniej na tylnia. W 20 tyg juz bylo wysoko na tylniej scianie. Aaa i zanim sie podnioslo dr nie badal mnie palpacyjnie, zebym nie krwawila. Dopiero jak sie podnioslo wrocilismy do badan na kozle.
@Kwiatuszekk23 mnie lekarka nie bada na kozie, tylko usg bo tak ma pewność co do długości szyjki. Ale w tej sytuacji i usg przez pochwe może stanowić problem. My w tej ciazy nie wspólzyjemy. Mam właśnie nakaz leżenia i odpoczynku, zero dzwigania. Cały czas żyje nadzieja ze za dwa tygodnie będzie ciut lepiej..

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry