reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łożysko z przodu jamy brzusznej

Milinka25

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
16 Maj 2016
Postów
115
Miasto
Rotterdam (Holandia)
witam nie wiem jak to fachowo nazwać i wiem że to nie jes tłożysko przodująca tylko łożysko z przodu jamy brzusznej która ogranicza odczuwanie ruchów dziecka czy któraś z mam taką posiada? boję się o życie mojej córki jestem obecnie w 21 tyg pozdrawiam
 
reklama
Zupełnie niepotrzebnie się boisz. Łożysko może być na ścianie przedniej albo na tylnej i oba przypadki sa prawidłowe.
Mało tego do pewnego etapu łożysko "wędruje" i może zmienić położenie.
Jak jest na ścianie przedniej to słabiej odczuwa się ruchy bo łożysko je amortyzuje.
U mnie I ciąża- ściana tylna, II ciąża- ściana przednia.
 
dlaczego lekarz i nie powiedział o co chodzi i zostawił Cię w takim stresie i strachu choć położenie łożyska nie ma kompletnie znaczenia na rozwój ciąży (oczywiście jeżeli nie jest przodujące)
 
Jestem mieszkanką Holandii i dlatego tak tutaj jest ogolnie rano miałam sluz o kolorze toffi na papierze teraz nie mam sluzu a jak wrociłam po wizycie na wkładce była kropla krwi :/ wziełam wolne i leze plackiem . Szczerze bardzo sie boje :(
 
Ja miałam łożysko na przedniej ścianie ale ważne jest n jakiej wysokości? ja miałam dosyć wysoko wiec to wogole nie było problemem- problem kęsy wtedy kiedy łożysko jest nisko i zbyt blisko wyjścia. Ja ruchy czułam regularnie od około 22 tyg ciąży
 
tutaj nie chca mi powiedzieć dokładnie gdzie sie znajduje tylko usłyszałam ze jest na przodzie i (alles Goed) ... co mnie szlag trafia bo nie tlumacza jak dobrze pojdzie to na swieta pojade do polski to wiecej sie dowiem od polskiego Ginekologa bo teraz jest na urlopie i nie moge sie dodzwonić z poradą ...
 
Ja w pierwszej ciazy mialam na tylnej scianie teraz na przedniej. Dla dziecka to bez roznicy. Wazne ze nie jest przodujace czyli nie zaslania ujscia. Mozesz tylko pozniej zaczac czuc ruchy ale wierz mi ze jak sie male rozkreci to tak Cie okopie nawet i przez lozysko.
Wszystko jest ok. Nie martw sie[emoji3]
 
reklama
co do plamki krwi po wizycie, jeżeli byłaś badana również palpacyjnie to krew mogła pojawić się w wyniku takiego badania. Może troszkę zostały naruszone ścianki pochwy. To dość częsty objaw. Ale dobrze , że mogłaś wziąć wolne i odpocząć.
 
reklama
Do góry