reklama

Lozystko dwuplatowe zly przyczep pepowiny

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Ewelina2504, 3 Grudzień 2015.

1. Ewelina2504

Ewelina2504 Początkująca w BB

Witam. Jestem w 28 tyg ciazy wykryli u mnie bloniasty przyczep pepowiny. W tym wypadku porod silami natury jest niemozliwy. W takim razie zapewne cesarka bedzie . czy bedzie ona wczesniej wyznaczona niz przewidywany termin porodu czy beda czekac do ostatniej chwili? A wiem czym grozi gdy wody plodowe odejda to moje dziecko sie wykrwawi.. Potrzebuje porady ? Co mam robic

2. witch84

witch84 Fanka BB :)

A lekarz nic nie mówił? Ja nie znam tej przypadłości, ale podejrzewam, że cc będziesz miała wcześniej... I bardzo możliwe że lekarz ok 34-36tc wyśle Ciebie do szpitala na patologię ciąży byś była stale pod kontrolą.

3. reklama
  4. _zuzanka

_zuzanka Fanka BB :)

Jeśli poród siłami natury stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia lub życia matki lub dziecka zwykle termin cesarskiego cięcia wyznacza się ok 38tc (czasem nawet wcześniej) . A skoro masz tyle wątpliwości to może umów się na wizytę do innego lekarza. Najlepiej takiego, który przyjmuje w szpitalu, w którym będziesz rodzić.

5. Ewelina2504

Ewelina2504 Początkująca w BB

Bylam wlasnie u specjalisty ktory zajmuje sie tego typu sprawami bo moj lekarz mnie do niej wyslal. Powiedziala mi ze mam bloniasty przyczep pepowiny . gdy zapytalam sie czy befe lezec w szpitalu do konca ciazy to powiedziala ze nie. Nic wiecej nie dodala. Ani nic na temat cesarskiego ciecia tymbardziej wczesniejszym terminie... A wizyte u swojego lekarza mam dopiero wprzyszlym tygodniu i dlatego napisalam czy moze ktos cos wie na ten temat

Poleć forum