reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelanki o sobie !

reklama
Mam na imię Ewelina. Mam 29 lat i mieszkam w Świdniku. Jestem mamą 7 miesięcznej Hani i żoną od czerwca 2010. Skończyłam studia, obecnie kończę drugi kierunek i bardzo ciężko mi to idzie mimo że temat pracy dyplomowej na czasie bo o czynnikach warunkujących rozwój dziecka i o zabawie. Pracuję w handlu. Wróciłam do pracy od października i czasami nie wiem jak się nazywam bo zdecydowaliśmy się nie brać niańki tylko mijać się z mężem. To tak w dużym skrócie:)
 
Skończyłam agrobiznes a teraz robię kwalifikacje pedagogiczne. A mieszkam w Świdniku na Wschodzie. Też jesteś ze Świdnika?
 
Witajcie Mamuśki Lubelanki ;)
Mam na imię Karina, jeszcze 29lat ;) Mam synka Gabryśka i mężusia Darusia ;)
Mieszkam w Jastkowie od pół roku to strony męża, wcześniej mieszkaliśmy w Warszawie, skąd ja pochodzę... życie potrafi zaskakiwać... ;)
Obecnie przebywam na urlopie wychowawczym i jestem mamą na pełen etat , z zawodu jestem fryzjerem - stylistą ;)
Pozdrawiam serdecznie Mamuśki i ich Rodzinki ;)

Kariska82
 
Witajcie Mamuśki Lubelanki ;)
Mam na imię Karina, jeszcze 29lat ;) Mam synka Gabryśka i mężusia Darusia ;)
Mieszkam w Jastkowie od pół roku to strony męża, wcześniej mieszkaliśmy w Warszawie, skąd ja pochodzę... życie potrafi zaskakiwać... ;)
Obecnie przebywam na urlopie wychowawczym i jestem mamą na pełen etat , z zawodu jestem fryzjerem - stylistą ;)
Pozdrawiam serdecznie Mamuśki i ich Rodzinki ;)

Kariska82

Witaj, zapraszam na główny wątek https://www.babyboom.pl/forum/lublin-f203/czy-sa-tu-jakies-mamy-z-lublina-321/
 
witajcie dziewczyny:) tak nie smialo to zajrzalam i postanowilam sie przywitac, mamnadzieje ze mnienie wypedzicie bo juz zapewne tworzycie zgrana grupe:)
mam na imie marta (lat 28 jeszcze hehhe)mieszkam w ciecierzynie pod lublinem. jestem mama dwojki maluchow- 5-letniej dominisi i prawie 8 miesiecznego norberta. z zawodu jestem anglistka i tym sie zajmuje popoludniami:) a tak w ogole to jestem mila, symatyczna i pomocna hehhe to sie zareklamowałam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry