reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelanki o sobie !

aluśka :)

Listopadowa mama '07
Dołączył(a)
14 Wrzesień 2007
Postów
10 295
Miasto
Lublin
Założyłam wątek żebyśmy mogli się lepiej poznać:-D
Zapraszam do napisania kilku słów o sobie mamy nowe jak i stałe bywalczynie tego forum:-D
 
reklama
Zacznę wiec od siebie:laugh2::-p
Mam na imię Alicja mam jeszcze:laugh2: 21lata ale już za dwa miesiące 22
Od 28 października 2006 jestem szczęśliwą mężatką a od 21 listopada 2007 mamą Amandy:tak::laugh2:
Za mąż wyszłam zaraz po skończeniu szkoły średniej....nie studiuję ale mam nadzieję że od przyszłego roku zacznę:sorry2::blink:

na razie tyle jak chcecie coś wiedzieć więcej proszę pytać :-D:tak:
 
witajcie:p Mam na imię Justyna wiosenek 21:D:Dhehe Mama i żona:pSyn Piotr Mąż Grzegorz:D:Dmieszkamy sobie w Lublinie-zapraszamy na spacerki:p
 
No to tera ja:)) Jestem Anka, matka, żona i ... przyszła matka, he,he, he... Mam 31 lat, syna Kajetana, męża Huberta (10 lat razem, Jezu.....). Po liceum były studia (filologia polska oraz drugi kierunek animator i menedżer kultury), potem praca BOK Orange, a na końcu emigracja:) Teraz siedzę w Irlandii i tęsknię:(
 
o,jaki fajny wątek:tak:
Witam wszystkie mamusie, mam na imię Edyta, 28 lat, mężatka od 9 lat,mama Alicji- 7 lat i Natalki - roczek. Jestem rodowitą Lubelanką, ale teraz mieszkam w Bychawie. Skończyłam Politechnikę Lubelską, do tej pory pracowałam w biurze podróży w Lublinie, teraz może jeszcze popracuje na pół etatu, a może nie... w każdym razie zabieram się do szukania lepszej pracy. Moje hobby to podróże zwłaszcza w góry, ale też uwielbiam zwiedzać nasza Lubelszczyznę - np Roztocze. Strasznie lubię jeździć na nartach i pływać ;-)
Pozdrawiam:tak:
 
Ja za miesiąc skończę 31 lat, a meżatką jestem od lat 4 . Jestem mamą Milenki, którą urodziłam 6 listopada 2007.. w szpitalu na al.Kraśnickich (podaję ,gdyż może kiedyś ktoś będzie się chciał dowiedzieć jak tam się rodzi, jakie mają warunki itd... :laugh2:) Skończyłam Polotechniką Lubelska, budownictwo. Dotychczas pracowałam w branży elektrycznej, skończył mi się macierzyński więc teraz jestem na zaległych urlopach, a od czerwca idę troszkę na wychowawczy... Do pracy zamierzam wrócić po wakacjach, we wrześniu.
Mieszkam w Lublinie, na Botaniku.
 
Ptasiorek - ja też rodziłam na Kraśnickich:)) Było super i żałuję, że drugiego maluszka nie będę tam mogła urodzić:(
 
A który lekarz był u was na porodzie... jak ja rodziłam, to na dyżurze był Taczała... taki jakiś smutny ten pan doktor , straszliwie poważny... aż się skrępowana czułam jak mnie badał, taka atmosfera sztywna, że normalnie się zawstdziłam :-D :-D a poród odbierała położna Małgorzata Janicka.. bardzo fajna i wesoła babka :-D z miom meżem sobie cały czas żartowali.. bo mi przez te skurcze to jakoś nie było do śmiechu :-D ale po wszystkim to i mnie głupawka dopadła :-D
 
reklama
u mnie przy porodzie był dr.Tomasz Mazurek :tak:
a położnych było 2.... .ale nie pamiętam jak się nazywały :-((skleroza nie boli ale trza się ochodzić:dry:) .....
 
Do góry