reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelscy lekarze specjaliści - tematy połączone.

czesc
jesli chodzi o usg to ja byłam przed świętami w top medical u dr. Mazurka nie stwierdził żadnych zmian ani nie prawidłowości a nawet poinformowała nas ze maluch rośnie jak na drożdżach i jest trochę większy niż wskazują tygodnie obliczane z |OM. Co do lekarza to słyszałam rożne opinie ja nie mam nic do niego ale zastanawiała się czy na to ostatnie nie wybrać się gdzieś indziej.
 
reklama
Mam natomiast inne pytanie o dobra szkołe rodzenia. Będę rodzic na krasnickiej bo tam ma dyżur mój lekarz, zreszta tam lerzałąm na poczatku ciązy wiec wiem jak tam jest ale chciałą bym pojść do dobrej szkoły a nawet namówiłam mojego meża aby ze mna tam chodził.
 
evellcia ja nie korzystałam z tej poradni laktacyjnej ale mogę Ci polecić poradnię VIVAMAMA czy jakoś tak. Pracuje tam p.Justyna,która równocześnie jest położną na noworodkach na Jaczewskiego. Zaczęłam małego karmić piersią po 10 dniach od porodu bo miał infekcję okołoporodową i nie chciał chwytać piersi. I karmię do dziś, bo teraz z kolei mam problem z odstawieniem go bo nie toleruje żadnej mieszanki.( tylko przez sen wypije inne mleko niż moje). To właśnie p.Justyna pokazała mi jak zatrzymać laktację w czasie infekcji,przejść przez "nawał" i jak kontrolować ilość pokarmu w piersiach.
 
Witam serdecznie wszystkie mamy i przyszłe mamy.
Mam pytanko czy moze ktos mi udzielic informacji na temat szpitala na ulicy Lubartowskiej w Lublinie? czy jest tam szkola rodzenia czy jest ona płatna czy nie , jakie tam warunki panuja czy jest dobra opieka medyczna i jakie zasady tam panują .Mój lekarz prowadzacy moja ciąże jest związany z tym szpiatlem no i powoli musze chyba podjąc decyzje gdzie odbedzie sie poród , ja akurat nie jestem z Lublina i jest mi cięzka jakie kolwiek informacje zebarac .
 
Witam! Chciałabym wrócić do tematu o szkołach rodzenia w Lublinie. Obserwując wypowiedzi przyszłych mam na różnych forach, nie mogę się pogodzić z lekceważeniem szkół rodzenia. Pewnie, że dziecko jakoś się urodzi, w końcu to proces naturalny, ale mamy XXI wiek i trzeba przygotować się do narodzin jak najlepiej. Dla mnie zajęcia w szkole rodzenia były niezwykłym doświadczeniem. Możliwość rozmowy o frapujących problemach z fachowcem w miłym gronie innych ciężarnych była bardzo cenna. Praktyczne ćwiczenia przygotowujące do porodu i opieki nad dzieckiem dały mi możliwość spokojnego czekania na ten ważny moment:-)
Po urodzeniu dziecka kontakt z prowadzącą zajęcia trwa nadal, mogę liczyć na dalsze porady i wsparcie. Polecam każdemu!
P.S Uczęszczałam na Warsztaty dla Mamy i Taty Educo w Lublinie
 
My z Mężem chodziliśmy do szkoły rodzenia przy szpitalu na Staszica. W tym szpitalu urodził się nasz synek-poród rodzinny. Bardzo chwalę sobie personel i podejści do matki i maluszka. P. Teresa Chmiel która prowadziła zajęcia w SR bardzo często odwiedzała mnie i maluszka na sali. Pomagała i tłumaczyła. To bardzo ciepła i kochana kobieta-jestem jej bardzo wdzięczna za wszystkie wskazówki i troskę jaką nam okazała. Jest położną z powołania. Polecam SR na Staszica
 
Jeżeli chodzi o lekarza prowadzącego ciążę - to polecam gorąco Pawła Milarta - ja chodzę do Gabinetów Galeria na Zana;
niestety pan doktor nie robi USG, ale w tym temacie polecam dr. Swatowskiego i USG w Luxmedzie - robi bardzoo dokładnie, a poprzez to dosyć długo i jest bardzo cierpliwy
 
reklama
Usg wykonywało mi 3 lekarzy podczas mojej ciąży najbardziej podobało mi się w LuxMedzie u dr Gustawa Chołubka 100% profesjonalizmu, Pan dr miał dla mnie czas pokazał wszystko co i jak odpowiedział na wszystkie pytania jestem pod wrażeniem jak mnie potraktował a nie byłam jego pacjentką :)

Ja z mężem chodziłam do szkoły rodzenia przy szpitalu na Lubartowskiej :)
bardzo sobie chwale położne prowadzące szkołę rodzenia :) na Lubartowskiej przyszła na świat nasz córeczka Gabriela :)

Kasiabalu jakby co jestem do Twojej dyspozycji :)

szkoła rodzenia jest
płaci się 250 zł przynajmniej tak było w zeszłym roku :)
atmosfera jest super :) zajęcia są i teoretyczne i praktyczne :) są też ćwiczenia przed albo po zajęciach :)
polecam szkołę rodzenia bo później zna się już położne i jest lepiej!!

owszem jest to stary szpital :) luxusów może nie ma ale opieka lekarska jest bardzo bardzo dobra!! kolejne dziecko także będę rodziła na bank na Lubarowskiej :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry