reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelscy lekarze specjaliści - tematy połączone.

reklama
ehh szkoda gadac---lubelszczyzna jest najgorsza pod kazdym wzgledem.Sprawdzalam np czy u nas mozna dostac becikowe samorzadowe i oczywiscie ze nie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Co do zozu to juz sama nie wiem czy bede zalatwiac bo im blizej porodu,tym mniej sie go boje.Moze dlatego ze juz jestem na prawde umeczona i chce juz miec to za soba za kazda cene.
 
Dziewczyny, mnie rowniez interesuje znieczulenie. Chcialam rodzic na Staszica, ale jesli tam nie ma mozliwosci nawet na umowienie sie prywatnie, to moze zrezygnuje.
 
Dziewczyny, mnie rowniez interesuje znieczulenie. Chcialam rodzic na Staszica, ale jesli tam nie ma mozliwosci nawet na umowienie sie prywatnie, to moze zrezygnuje.
Z tego co słyszałam niestety nie ma szans. Ja będę rodziła na Lubartowskiej, wczoraj zapytałam moją gin która tam pracuje czy da rade prywatnie za to zapłacić i usłyszałam że szpital nie prowadzi działalności komercyjnej, i że wolą nie stosować zzo żeby nie trzeba było później z kleszczy korzystać. A poza tym pocieszyła mie że z moim kręgosłupem i tak by się nikt nie podjął wkłucia:-(. A i z uśmiechem dodała że "jeszcze nam z bólu żaden pacjent niezszedł":-D
No to ja mogę być pierwsza :-D:-D:-D
Wiesz co zapytaj na Jaczewskiego bo tylko ten pozostał, ale tam podobno straszny tłok jest i może się zdarzyć że cię nie przyjmą i odeślą do innego szpitala.
A kiedy rodzisz jeżeli można zapytać??
 
kochana ja zejde pierwsza bo rodze w kwietniu:-):-):-) ale widze ze Tobie tez im blizej porodu to strach mniejszy,nie?Ja sie szykuje na jaczewskiego ale pewnie wyladuje na lubartowskiej z uwagi na brak miejsc i slysze coraz wiecej dobrych opinii o tym szpitalu.Mimo ze balam sie go jak cholera
 
Hej:)
Ja rodzę w lipcu, mam termin na 20go, ale mam nadzieje, ze bedzie szybciej:) W sumie to ja tez coraz mniej sie boje, ale jakis strach jest:)
 
Witam!

Dziewczyny mam do Was pytanie. Czy znacie ginekologa dr Tomasza Janczarka? Jezeli tak napiszcie czy jest dobrym specjalista..... Z gory dziekuje za odpowiedzi :tak:
 
reklama
Cześć dziewczynki!

Mam pytanie związane ze szkołami rodzenia w Lublinie.
Czy są u nas również bezpłatne? Bo z tego co wiem, w każdym większym mieście, przy szpitalu, taka szkoła istnieje.
Jaka jest cena takiej szkoły, jak długo trzeba chodzić na zajęcia?
Będę samotną mamą, więc zastanawia mnie, czy na zajęciach widuje się takie osoby jak ja? Trochę się boję, że będzie mi przykro.

Czekam na odpowiedzi...
Ściskam mocno!
P.
 
Do góry