reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelscy lekarze specjaliści - tematy połączone.

heja, ja w sierpniu rodziłam na jaczewskiego
I tak, dają tam: ubranka dla dziecka, kosmetyki, podpaski po porodzie, a trzeba mieć swoje pieluszki i chusteczki. W trakcie porodu nie można jeść, ani pić, więc warto mieć jakąś pomadkę nawilżającą usta.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Możecie polecić jakiegoś gin na nfz, u którego warto prowadzić ciążę? Bo z tego co widzę, to wszyscy którzy mają pozytywne opinie w necie przyjmują tylko prywatnie :crazy: Polecono mi dr Orzelską z Weteranów ale z tego co czytam to może lepiej się do niej nie wybierać. Może któraś z Was coś o niej słyszała?;-)
 
Hej.
Chciałam zapytac czy któraś z forumowiczek rodziłą w szpitalu na Jaczewskiego i mogłąby się wypowiedzieć. Mam termin na koniec sierpnia i wybieram się właśnie tam na porodówkę, i chciałam czegoś się dowiedzieć, jakie są położne, jakie maja podejśćie do nacięcia krocza (usilnie pracuje nad tym by było w dobrej formie tzn. ćwicze mięścnie kegla i je masuje). Jakie jest wyposażenie porodówki? czy można korzystać z piłek, worków, drabinek, wanny czy trzeba leżeć? Co trzeba mieć ze sobą? Kto jest obecny przy porodzie? Wiem, że może niektóre z moich pytań mogą wydać się banalne ale jest to moja pierwsza ciąża i chciałabym wiedzieć jak najwięcej. Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.
 
Chciałam zapytać czy możecie polecić dobrego pediatrę w Lublinie? Szukam kogoś sprawdzonego bo aktualnie nie jestem zadowolona ;( a nie chciałabym zmieniać dziecku lekarza w ciemno.
 
jak już pisałam wcześniej od dłuższego czasu szukałam pediatry i w końcu z polecenia trafiłam na właściwą osobę :) wszystkim poszukującym pediatry w Lublinie mogę polecić Pania Dr Annę Wieczorkiewicz-Płaza jest to lekarz z powołania. Wykonuje wszystkie niezbędne badania, nie opiera się na przypuszczeniach tylko na wynikach. Bardzo dokładna i rzeczowa.
 
Witam.Czy ktoś może mi polecic w Lublinie dobrego ortopede dziecięcego??Mam córeczke niecale dwa miesiące,na pierwszej wizycie u ortopedy bylismy na hipotecznej u dr Mahomeda Salema...jestem mega nie zadowolona z tej wizyty,nawet teraz sie stresuje jak sobie pomysle ze mialabym tam wrocic...nie dosc ze slabo mowi po polsku,to jeszcze takim tonem sie zwraca jakbym byla jakims nie wiem.az brak slow.np.moja corka po rozebraniu okazalo sie ze miala prutka w pieluszce a on do mnie "do roboty juz";0;0 a jak zaczela plakac to z wyrzutem do mnie ze "wiesz dziecko trzeba karmic"!!! masakra jakas,co do badania to nic sie nie dowiedzialam,nie wiem czy dobrze czy zle,kazal nakladac tetre,ale nie wytlumaczyl nic kompletnie,gdyby nie internet to nie wiem czy bym wiedziala o co mu chodzilo...prosze o sprawdzonych specjalistow,moga byc i prywatne wizyty.
 
reklama
Do góry