reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelscy lekarze specjaliści - tematy połączone.

agata077

Czerwcowa mama 2009
Dołączył(a)
15 Grudzień 2007
Postów
1 590
kochane lubelanki prosze o rade do ktorego lekarza ginekologa-połoznika sie wybrac chodzi mi o kompleksowe badania w czasie ciazy .... dobre usg 4D ja niestety wypadłam z obiegu ostatni raz mialam stycznosc z lubelska sluzba zdrowia 9 lat temu i byla to dr.Baszak bardzo chetnie zdobylabym numer telefonu do niej ....


dzieki z góry za podpowiedzi Agata K
 
reklama
a natomiast mnie prowadzi prof Henryk Wiktor, jest ordynatorem na krasnickich na patologii ciąży a przyjmuje na Radziwiłłowskiej w Luxmedzie. Jest bardzo dokładny, czasem aż za bardzo ale się opiekuje z ręka na sercu. Jestem z niego zadowolona w 101%.
 
A mnie H.W. raz zbadał i więcej dobrowolnie do niego na fotelik nie wrócę.... brrr:baffled: "niedelikatny" do mało powiedzine....
 
Agata ja tak jak Ana polecam dr. Tomasza Mazurka choć pierwsza wizyta nie bardzo mi się spodobała to później było wszystko w porządku:tak::tak::tak:
 
Agata moja ciaze prowadzi wlasnie dr baszak i w zyciu bym nie poszla do kogos innego!jesli nadal jestes zainteresowana napisz a podam nr
 
dziekuje kochane mineło sporo czasu ale w miedzy czasie okazało sie ze lot do pl niewchodzi w rachube (wykryłam u prywatnego lekarza przodujące łozysko) Bluebell jak tylko powiedza ze moge leciec to napisze priv z prośba o numer do dr. Baszak.

a co do dr.Mazurka podziekuje prowadził moja ciąze w 1999 roku nie wspominam go zbyt przyjemnie zapomniał ze umówił sie ze mną na poród i pojechał na urlop kase za poród rodzinny wział ... bez komentarza ;(
 
Dziewczynki pomóżcie. Interesuje mnie znieczulenie zewnątrzoponowe do porodu. Nie liczę na refundację z NFZ wiadomo dlaczego. Chciałabym to załatwić prywatnie jednak nie wiem od czego zacząć. Znacie może jakiegoś lekarza który się tym zajmuje? Albo wiecie w którym szpitalu nie będą robili z tego afery i podejdą do tego normalnie. Jeżeli którejś z was się udało to liczę na waszą pomoc. Z góry dzięki :tak:
 
Dziewczynki pomóżcie. Interesuje mnie znieczulenie zewnątrzoponowe do porodu. Nie liczę na refundację z NFZ wiadomo dlaczego. Chciałabym to załatwić prywatnie jednak nie wiem od czego zacząć. Znacie może jakiegoś lekarza który się tym zajmuje? Albo wiecie w którym szpitalu nie będą robili z tego afery i podejdą do tego normalnie. Jeżeli którejś z was się udało to liczę na waszą pomoc. Z góry dzięki :tak:

Mogę ci tylko powiedzieć, że w szpitalu przy al. Kraśnickich, przy porodzie siłami natury nie robią go (odpłatnie też nie zrobią :no:). Co do innych placówek, to nie wiem :confused:... obiło mi się o uszy, że chyba w szpitalu przy Jaczewskiego można je mieć do porodu sn.... Ale może jeszcze ktoś kto tam rodził się wypowie...
A tak według mnie, to zzo powinno się należeć każdej rodzącej, gdy o to poprosi. Mamy XXI w, a cierpimy jak w Średniowieczu. Życzę ci, żebyś znalazła w Lublinie szpital, gdzie prośba pacjentki o zzo nie wywołuje ironicznego uśmieszku na twarzach personelu (np. na Kraśnickich... )
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny wiec sprawe zalatwia sie tak: idziesz do jakiegos anestezjologa i prosisz czy mozesz sie z nim umowic na zoz (musi oczywiscie pracowac w szpitalu,w ktorym rodzisz)-mamy do wyboru pare szpitali wiec na pewno ktorys sie zgodzi.Potem jak juz zaczyna sie akcja informujesz polozna ze porod bedzie w zoz i masz umowienego lekarza.Koszt ok 400zl-w kwietniu sama to przetestuje i napisze co i jak.
 
Do góry