reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelscy lekarze specjaliści - tematy połączone.

reklama
Witam! po dluzszej przerwie.Mialam przyjemnosc zaliczyc 4 dniowy pobyt na patologi ciazy na Staszica oraz pierwsze zajecia w szkole rodzenia w tym szpitalu.Nie wiem czy slyszalyscie ze podobno porodowka na Lubartowskiej jest zamknieta z powodu remontu..Ja tak szczerze mam nadzieje ze do wrzesnia zostanie otwarta,bo jak nie to bedzie niezly sajgon z miejscami na porod...

a tak na marginesie to ja skonczylam KUL a dokladnie Instytut Nauk o Rodzinie.
 
nadulec ja rodziłam w styczniu i tez na trakt nie przyjmowali tak kilka dni po moim porodzie i podobno z powodu remontu. Więc to chyba taka standardowa procedura na przewietrzenie oddziału:dry:
 
czesc dziewczyny a moze znacie dr Marka Schellenberga przyjmuje on w przychodni na Jutrzenki i ponoc na Lubartowskiej, ogolnie na niego nie narzekam tylko pierwsze usg chce mi zrobic po 23 tygodniu ;/ paranoja jestem w 16tym a jeszcze swojej dzidzi ani nie widziałam ani nie slyszalam ;( to normalne? I jak to jest z badaniem na toksoplazmoze? podobno jak ma sie kota to moze zagrazac dzidziusiowi? on mi skierowania nie chce wypisac? te badanie jest refundowane?? z gory dzieki za odpowiedz :)
 
czesc dziewczyny a moze znacie dr Marka Schellenberga przyjmuje on w przychodni na Jutrzenki i ponoc na Lubartowskiej, ogolnie na niego nie narzekam tylko pierwsze usg chce mi zrobic po 23 tygodniu ;/ paranoja jestem w 16tym a jeszcze swojej dzidzi ani nie widziałam ani nie slyszalam ;( to normalne? I jak to jest z badaniem na toksoplazmoze? podobno jak ma sie kota to moze zagrazac dzidziusiowi? on mi skierowania nie chce wypisac? te badanie jest refundowane?? z gory dzieki za odpowiedz :)


:szok::szok: a co USG w min. 12tygodniu ciąży, gdzie określa się przezierność karkową!!! Bardzo ważne badanie dla zdrowia płodu!! Nie zrobił ci go?!:szok:
Jeżeli ci go nie zrobił... to moja rada JAK NAJSZYBCIEJ ZMIEŃ LEKARZA! Jeżeli nie zleca ci podstawowych badań , to sygnał, że z tym ginekologiem jest coś nie tak :no:
Ginekologów w Lublinie dostatek, poczytaj wcześniejsze posty na tym wątku, tu dziewczyny z Lublina polecają sobie niektórych. Wybierz jakiegoś i umów się na wizytę.
Ja mogę ci polecić drSwatowskiego ze szpitala na ul.Staszica i Piotra Zycha ze szpitala przy al.Kraśnickich.
Szęśliwych ciążowych miesięcy życzę i zapraszam na nasz wątek główny Lublinianek :-)
 
a co do dr.Mazurka podziekuje prowadził moja ciąze w 1999 roku nie wspominam go zbyt przyjemnie zapomniał ze umówił sie ze mną na poród i pojechał na urlop kase za poród rodzinny wział ... bez komentarza ;(

Łoj, ale skucha:(
Ja jestem z niego bardzo zadowolona, może dlatego, że zawsze był wobec mnie bardzo ok.
 
Czesc kobietki!!!
A ja bede rodzic na Lubartowskiej,a chodze do doktor Swietlickiej,pracuje wlasnie w szpitalu na Lubartowskiej,a przyjmuje w Piaskach,tj,ok 18 km od lublina....jestem zadowolona z niej,prowadzila moja wczesniejsza ciaze 6 lat temu i nie narzekalam,wiec teraz tez tą prowadzi.....a juz nie dlugo znow rodze...hi,hi.....ale zlecialo.....:-D
 
reklama
Anet15 dopytaj sie swojej pani doktor kiedy na Lubartowskiej planuja remont porodowki bo slyszalam ze ma takowy byc..tylko raz mnie doszly sluchy ze juz jest a innym razem ze ma byc na jesieni...
 
Do góry