reklama

Lubelski Bazarek - Kupię-Sprzedam-Oddam

Temat na forum 'Lublin' rozpoczęty przez Madzienka, 31 Październik 2010.

1. Madzienka

Madzienka Mama Julci i Lenki

Otwieramy Lubelski Bazarek...jeśli chcecie coś sprzedać,oddać albo kupić to zapraszamy!!!!:tak::tak::tak:
    Zapraszam na Lubelski bazarek :biggrin2:.
    Jest to miejsce dla LUBELSKICH MAMUSIEK- Użytkownicy, którzy logują się wyłącznie po to by coś sprzedawać (w szczególności osoby prowadzące sklepy/ działalność gospodarczą ) będą banowani a ich wątki zostaną usunięte.

W poście można umieszczać zdjęcie lub link do allegro lub innych stron z własnymi aukcjami internetowymi.

Wszelkie posty dotyczące leków na receptę lub narkotyków będą usuwane.

Wszelkie posty dotyczące nielegalnych interesów czy też namawiania (np. Avon, Oriflame, i inne) także będą usuwane a użytkownicy je zakładający zostaną zbanowani.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 31 Październik 2010
  2. misia2010

misia2010 Fanka BB :)

no to ja pierwsza...:cool2: rzecz raczej dla mamusi:-p
    mam żakiecik, czarny, rozmiar M/L 50% wełny i w tym jest dla mnie problem (bo mnie od razu takie coś "gryzie" i drapie")...dostałam na gwiazdkę i założyłam ze 2 razy:dry:
    nie mam fotki, ale jak ktoś chce, wkleję:tak:

3. reklama
  4. mama kubulki

mama kubulki Fanka BB :)

fajny wątek ;)
    dziewczynki kochane potrzebuje fotelik do samochodu, taki powyżej 9 kg, chetnie odkupię ;)

5. marz21

marz21 Szczęśliwa...:)

Super pomysł wiec ja również coś zaproponuję:
    Zimowe buciki GUFO skórzane brązowe (rozm20), czarne (rozm22). Stan idealny, w związku z tym iż Mateusz zimą był jeszcze nieaktywny pod względem chodzenia:-)

6. anaconda27

anaconda27 styczniówka2006

To teraz ja puzzle 60-elementowe 6szt z barbie, puchatkiem i pinokio najchętniej zamienię na 80-elementowe :tak::tak::tak:

7. Marta1981

Marta1981 Rodzyneczka

Anaconda a 72 el. trójwymiarowe z Puchatkiem mogą być?:sorry:

8. anaconda27

anaconda27 styczniówka2006

Marta a jakie to trójwymiarowe? Myślę że mogą być a na jakie chcesz?

9. Marta1981

Marta1981 Rodzyneczka

10. reklama
  11. grazkabud

grazkabud Początkująca w BB

fajne ubrania ciążow są w sklepie na Krakowskim Przedmiesciu 36 w bramie na deptaku. Kupiłam tam spodnie jeansy i kortkę w rozmiarze 38, chetnie odsprzedam. Nie moge wkleić zdjęcia. Ta kórtka jest w tym sklepie wiec możecie ja zobaczyć, Czerwona długa, firmy branco. Tanio odsprzedam, kupiłam ją tydzień temu ale jest na mnie zaduża.

12. diamentka

diamentka Zaciekawiona BB

Witam sprzedam wózek 2 w 1 dziecięcy w kolorze pomarańczowo-szarym. Wózek jest rozkładany na spacerówkę, regulowany podnóżek i siedzisko. Wózek jest po dwójce dzieci. Stan oceniam na dobry, nosi normalne ślady użytkowania. Dodatkowo posiada nosidełko wraz z zasuwanym nakryciem i daszkiem, a także osłonę na nóżki. Rączka wózka przekładana. Wózek jest wyprany, gotowy do jazdy.

ODBIÓR TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBISTY W LUBLINIE.

BARDZO PROSZĘ NIE KLIKAĆ KUP TERAZ BEZ WCZEŚNIEJSZEGO OBEJRZENIA WÓZKA.

Pytania proszę kierować pod nr 664973510 lub iwonka.wer@interia.pl

Wózek dziecięcy i spacerówka ładny kolor (1487303523) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Poleć forum