reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelski Bazarek - Kupię-Sprzedam-Oddam

Madzienka

Mama Julci i Lenki
Dołączył(a)
18 Lipiec 2008
Postów
13 207
Miasto
Lublin
Otwieramy Lubelski Bazarek...jeśli chcecie coś sprzedać,oddać albo kupić to zapraszamy!!!!:tak::tak::tak:
Zapraszam na Lubelski bazarek :biggrin2:.
Jest to miejsce dla LUBELSKICH MAMUSIEK- Użytkownicy, którzy logują się wyłącznie po to by coś sprzedawać (w szczególności osoby prowadzące sklepy/ działalność gospodarczą ) będą banowani a ich wątki zostaną usunięte.

W poście można umieszczać zdjęcie lub link do allegro lub innych stron z własnymi aukcjami internetowymi.

Wszelkie posty dotyczące leków na receptę lub narkotyków będą usuwane.

Wszelkie posty dotyczące nielegalnych interesów czy też namawiania (np. Avon, Oriflame, i inne) także będą usuwane a użytkownicy je zakładający zostaną zbanowani.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
no to ja pierwsza...:cool2: rzecz raczej dla mamusi:-p
mam żakiecik, czarny, rozmiar M/L 50% wełny i w tym jest dla mnie problem (bo mnie od razu takie coś "gryzie" i drapie")...dostałam na gwiazdkę i założyłam ze 2 razy:dry:
nie mam fotki, ale jak ktoś chce, wkleję:tak:
 
Super pomysł wiec ja również coś zaproponuję:
Zimowe buciki GUFO skórzane brązowe (rozm20), czarne (rozm22). Stan idealny, w związku z tym iż Mateusz zimą był jeszcze nieaktywny pod względem chodzenia:-)
 
fajne ubrania ciążow są w sklepie na Krakowskim Przedmiesciu 36 w bramie na deptaku. Kupiłam tam spodnie jeansy i kortkę w rozmiarze 38, chetnie odsprzedam. Nie moge wkleić zdjęcia. Ta kórtka jest w tym sklepie wiec możecie ja zobaczyć, Czerwona długa, firmy branco. Tanio odsprzedam, kupiłam ją tydzień temu ale jest na mnie zaduża.
 
reklama
Witam sprzedam wózek 2 w 1 dziecięcy w kolorze pomarańczowo-szarym. Wózek jest rozkładany na spacerówkę, regulowany podnóżek i siedzisko. Wózek jest po dwójce dzieci. Stan oceniam na dobry, nosi normalne ślady użytkowania. Dodatkowo posiada nosidełko wraz z zasuwanym nakryciem i daszkiem, a także osłonę na nóżki. Rączka wózka przekładana. Wózek jest wyprany, gotowy do jazdy.

ODBIÓR TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBISTY W LUBLINIE.

BARDZO PROSZĘ NIE KLIKAĆ KUP TERAZ BEZ WCZEŚNIEJSZEGO OBEJRZENIA WÓZKA.

Pytania proszę kierować pod nr 664973510 lub iwonka.wer@interia.pl

Wózek dziecięcy i spacerówka ładny kolor (1487303523) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
Do góry