reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelski Bazarek - Kupię-Sprzedam-Oddam

reklama
Mam do oddania kupony za czekoladę lub kaszkę rabatowe z Sodexo do m.in. Auchan(zabawki,zestaw kosmetyczny, tekstylia-15%), Kapp Ahl, Play, Vision expres, time trend, Marionnaud, Smyk na 50zł, Leroy merlin, Go sport, empik, Real (8% przy płatności bonami) - u mnie nie ma tych sklepów :no: a może komuś się przydadzą.
 
Witajcie, też jestem lubelską mamuską, ale mam bliźniaki więc udzielam sie na innym forum ( malo czasu na wiecej;) )...
Mam do sprzedania spacerówkę coneco traper, kolor pomarańczowo-szary(kupiłam lekko używany i chyba raz czy dwa pojechalam na pojedynczy spacer, poza tym używany byl w domu do usypiania dzieci;) . MAm też troche innych rzeczy po maluszkach, począwszy od detektora tętna płodu po inne akcesoria typu waga niemowlęca, monitory oddechu, chusta kółkowa, zabawki,, ciuszki. Gdyby ktoś był czymś zainteresowany prosze o kontakt na pw:)
 
sprzedam huśtawkę stojącą firmy Tako, kolor liliowy, wzór serce. Fajna na taras czy w domu jesli ma sie miejsce...
 
Cześć wszystkim,
Mam synka w wieku 5lat i szukam dla niego pluszowego króla Juliana z filmu ,,Madagaskar" powyżej 60cm. Gdzie w Lublinie mogę go kupić? Ma urodziny 20 sierpnia i nigdzie nie mogę dostać tej maskotki.​
Z góry dziękuję :)
 
reklama
Witajcie Lubelskie Mamuski,
Poszukuje wozka Baby Jogger City Select Double dla moich coreczek.
Jezeli macie do sprzedania znacie kogos kto chce sprzedac prosze o wiadomosc na priv.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry