reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelskie staraczki

Bpbp

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Maj 2021
Postów
45
Drogie staraczki leczace sie w Lublinie. Kogo polecacie do leczenia zaburzen owaulacji i problemow z zajsciem w ciąze? Niestety nie mam mozliwosci wyjazdow Warszawa, Bialystok czy inne miasta...
 
reklama
Tylko i wyłącznie Artur Wdowiak 😊 drogi ale skuteczny
Jestem u niego i ciagle naciaga mnie na insemi a problem udalo sie rozwiazac encortonem. Teraz pojawil sie problem z pękaniem pecherzyka a on zamiast zastosowac cos na stymulacje od razu chce mi robic laparo oczywiscie prywatnie. Noe jestem x niego zadowolona.
 
Jestem u niego i ciagle naciaga mnie na insemi a problem udalo sie rozwiazac encortonem. Teraz pojawil sie problem z pękaniem pecherzyka a on zamiast zastosowac cos na stymulacje od razu chce mi robic laparo oczywiscie prywatnie. Noe jestem x niego zadowolona.
A no chyba że tak, mi pomógł bez zbędnego naciągania i dzięki niemu leci prawie 5 miesiąc 😊
 
reklama
Do góry