reklama

Lubię pisać listy..

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez kasiek751, 21 Luty 2007.

1. kasiek751

kasiek751 Zaciekawiona BB

Hej!A ja lubię pisać(i dostawać też!)listy,choć to dziś takie niemodne..Czy poza mną sąjeszcze mamy pisujące listy(chętnie nawiążę korespondencje..)?Puzzle też układam,to mnie uspokaja..

2. elen_dir

elen_dir Lipcowa mamusia Julenki

Ja tez lubię pisać i dostawać listy :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) i choć to takie "niemodne" i "niedzisiejsze" ciągle z chęcią zasiadam do pisania. trochę udoskonaliłam to moje pisanie - klepię listy w komputerze i drukuję, ale dzięki temu wszyscy wiedzą co pisze :-D :-D :-D :-D :-D :-D bo moje pismo czasami pozostawia wiele do życzenia :laugh2: :laugh2: :-D :-D :-D :-D

a puzzle.... hmmm..... do pasji (szewskiej) doprowadza mnie kiedy nie mogę znaleźć odpowiedniego fragmentu!!!:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: czyli nie, nie usakajają mnie :-) chyba, ze są to 8 elementowe puzzle mojej córeczki ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

osobiście b. lubię czytać, czytać i chyba jeszcze czytać :-)

3. reklama
  4. kasiek751

Hej!Ja piszę "metodą tradycyjną",lubię pisać(i dostawać)długie liścidła o wszystkim..Trochę dlatego,że z internetem nie mam kontaktu na codzień ale i dlatego,że po prostu lubię..Myślę,że listy są bardziej osobiste niż maile...Pozdrawiam Ciebie i Twoją Córcię:-))

5. elen_dir

dzieki za pozdrowienia :-) :-) :-)
    ja może nie pisze "tradycyjnie", bo nie wszyscy moga mnie rozczytac potem, hiihii:laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: , ale tradycyjnie pakuję i wysyłam, tj. Pocztą Polską. lubie sama robić koperty i ozdabiać papier, na którym piszę. i obowiązkowo do każdrego listu dorzucam jakiś "prezent": zdjęcie, obrazrek, kolaż.... i też UWIELBIAM czytać dłuuuuugie liścidła.... :cool2: :cool2: :cool2:

6. kasiek751

:elvis: Hej!Jeśli chciałabyś nawiązać korespondencyjną znajomośc,daj znać a podam Ci adres mailem.Pozdrawiam cieplutko!;-)

7. potworek.pl

potworek.pl Potworkowa Mama :)

Oj, ja kiedyś uwielbiałam pisać długie listy i dostawać jeszcze dłuższe :tak: .Miałam mnóstwo znajomych, z którymi korespondowałam, ale jakoś tak...pourywały się te znajomości.No i teraz nie mam do kogo pisać :-(

8. kasiek751

Hej,jeśli masz ochotę ,podam Ci adres na priv,może uda nam się znalezć wspólny język i tematy?Co o tym myślisz?Pozdrawiam ciepło!:tak:

9. potworek.pl

potworek.pl Potworkowa Mama :)

Ok, zatem czekam na adres :). Moze faktycznie uda nam sie zaprzyjaznic :).Pozdrawiam serdecznie :)

10. reklama
  11. elen_dir

i ja!! i ja też!!! :-) :-) :-) :-) :-)

12. Smutna

Smutna Początkująca w BB

Kocham pisac listy i oczywiscie tez je dostawac. Pare lat temu wiele osob lubilo te forme znajomosci. Teraz jednam jak to oni nazywaja "listy to historia ze w takim razie powinnismy zostawic samochody i ryc w kamieni"... Teraz ludzie zbytnio przejeli sie rola osoby XXI wieku. Swiat poszedl naprzod.. jesli ktos z Was czytal "Mroczna wieze" S. Kinga to doskonale wie ze to oznacza nie najlepszy obrot sprawy. Tesknie do lat 90-tych. Tak czy siak, pozostaje mi korespondowac z ta garsta osob ktore mi pozostaly, poki i one nie stwierdza ze juz im sie nie chce :(, bo nie ma mowy bym znalazlo nikogo do pisania o podobnych zainteresowaniach lub pogladach... Czemu nie urodzilam sie o jakies 25 lat wczesniej?

Pozdrowki gorace!

Smutna

Poleć forum